Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 mm nyálkahártya, mégsem...

17 mm nyálkahártya, mégsem látszódott az ultrahangon a petezsák és terhességre utaló dolog, miért lehet ez? Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

Ma voltam hüvelyi UH-n mivel késett és lettek pozitív tesztjeim. December 7-én volt meg utoljára, az ovoláció elméletben karácsonykor volt, előtte voltam ultrahangon és úgy mondták akkor kellene lennie, innen gondolom, hogy akkor meg is történt. December 30-án tapasztaltam egyszeri barnás pecsételést a wc papíron, egyszeri dolog volt, én ezt betudtam beágyazódás jelének, majd kiderül az lehetett-e. Első pozitív tesztem január 17-én csináltam, előtte 14.én még negatív volt, még a mai tesztem sem volt annyira erősen pozitív, de már egyértelműen az, és a mai vértesztem is pozitív lett.

Az ultrahangon sajnos nem találtuk meg a terhességet, ez eléggé elszomorított.

A kérdésem az lenne, hogy járt e valaki úgy, hogy csak később mutatta ki az ultrahang a terhességet, ha igen miért, ha nem, akkor mi lett belőle?

Hétfőn megyek vissza UH-ra, viszont kíváncsi lennék pár tapasztalatra, akár rossz akár jó.

Eddig egyszer hánytam, azt is már több, mint egy hete, akkor tájt többször volt is hányingerem, utána elkaptam a covidot, kicsit ledöntött a lábamról, és el is kezdtem kicsit vérezni/barnázni, ez miatt hétfőtől duphaston-t szedek naponta 3X1-et, fogjuk rá el is múlt. Itt ott görcsölget a hasam, ma és tegnap szédültem és a melleim fájnak és érzékenyek kb 2 hete, és fáradékony vagyok, de ez lehet a covid miatt is.

Arról nem beszéltünk, hány hetesnek kéne lennem, de van egy applikációm azon beállítottam a fogamzás dátumát december 25-re az szerint a terhesség 35.napján tartok, vagyis 5hét 5 nap, ha jól számolom.

Ja a ciklusom nem az átlagos 28 napos, utolsó pár: 42, 30, 47, 35,32, 33..

Mindenki válaszát előre nagyon köszönöm :)



2022. jan. 28. 20:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

sajnálom kérdező :(

kitartást, légy erős! kívánom hogy minél előbb legyen egy egészséges terhességed 🙏🥰 minden esély megvan rá így is, ne keseredj el! :)

2022. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. febr. 8. 19:57
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia.Hogy vagy?
2022. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező és a válaszolok? Rip részvétem
2023. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól vagyok 😊 Remélem mindenki más is jól van. Sikerült egy egészséges terhesség már 7.hónapban járunk. A baba szépen fejlődik szerencsére. 😊

Kitartást mindenkinek 😊

2023. nov. 11. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!