Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kezdtetek el terhes...

Mikortól kezdtetek el terhes vitamint szedni ?

Figyelt kérdés

Tervezzük a babát , csak egy picit tájékozódnèk. Nem tudom ,hogy mikortól kellene elkezdeni szedni a vitamint ?

Előtte hónapokkal ? Vagy hetekkel ? Vagy elég akkor amikor már terhes vagyok ?


És még egy fontos kérdés. Mit gondoltok ,melyik a "legjobb " kismama vitamin ?

Mindenki ,orvos, kismama , reklámok... Mind másra ,másfajta vitaminra esküsznek. Én saját tapasztalatokat szívesen olvasok.☺️


Köszönöm szépen.



2022. ápr. 8. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Én ahogy egyik nap letettem a fogamzásgátlót, másik nap már kezdtem szedni a Gravida Optima vitamint. Ezt a babatervezéstől a szoptatás végéig ajánlják. Van benne folát és E vitamin is, amikor már az első hetekben is fontosak, de mire kiderül, hogy terhes vagy, már 4-6 hetes leszel. Ezért érdemes előbb kezdeni.
2022. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
ez a biznisz eléggé túl van tolva, egyáltalán semmit nem változtat, hogy bármikor is szeded-e vagy nem, ha egyébként egészségesen és változatosan táplálkozol (de nyilván nem is helyettesíti az egészséges és változatos táplálkozást)
2022. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy pozitív lett a teszt.
2022. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Amikor tervezni kezdtük, jutavitet szedem a mai napig szoptatás miatt, 10 hónapos a baba. Nekem teljesen bevált és nincs külön időszakokra bontva.

Olcsó, és van benne minden, ami a többiben.

2022. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A 12es válaszoló miért is lett lepontozva?
2022. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm ☺️

Én senkit nem pontoztam le. Mindenkinek ment a zöld pipa ☺️

2022. ápr. 8. 17:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztam le a 12est, viszont igazat nem adok neki. Ami a táplálékban van vitamin, nyomelem édes-kevés sajnos.
2022. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17-ezzel teljes mértékben egyetértek.

Kell a pótlás a mai élelmiszerek mellett. Viszont én zöld kezet azért is adtam mindenkinek ,mert tiszteletben tartom ,hogy más másképpen látja a dolgokat. És mert időt szánt arra,hogy válaszoljon a kérdésemre.☺️

2022. ápr. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!