Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig fogamzásgátlót...

Ha eddig fogamzásgátlót szedtem, és most fogom abbahagyni, honnan tudhatom, hogy mikor lesz ovulációm és hogy mikor érdemes próbálkoznunk?

Figyelt kérdés
Ma veszem be az utolsó szemet. Eddig ugye a tabitól szabályos 28 napos ciklusaim voltak, de most nem tudom, mire számítsak.

2022. ápr. 9. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Miért? Ezután már csak célirányos szexjelenetek lesznek?... Akkor minek a gyerek?...
2022. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

En is 3x hagytam abba a fogamzásgátlót, gyerektervezés céljából.

1x nem izgatott, mikor van ovum, 1x nem stresszeltem rá...

Ja és nem azért szexeltünk, mert kell....

2022. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Veszel ovulációs tesztet és elkezded csinálni menstruáció után.
2022. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Várj három hónapot, addigra elvileg be fog állni a menstruációd és ki tudod számolni, kb mikor van az ovuláció.
2022. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Először is nem voltak szabályos ciklusaid eddig, mert fog.gátló mellett nincs ciklus.
2022. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Olvass utána milyen "tünetei" vannak az ovulációnak, biztosan kell pár hónap mire beall a ciklusod (nekem sajnos 1 ev kellett) és kitapasztalod hogy működik a tested. Ahogy korábban írták vehetsz ovu tesztet is, de szerintem ennyire ne görcsölj rá a témára, foleg így az elejen, legyetek együtt, amikor jólesik, és kivanjatok egymást :)
2022. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte egybol beallt. Nem voltak nagy problemaim. Nekem a gyogyszer elott nem volt kozepidos fajdalmam es igy higy abba hagytam igen lett. Elso honapban nagy fajdalmam volt majd ez csokkent szep lassan.
2022. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!