Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 47 évesen érdemes fogamzásgátl...

47 évesen érdemes fogamzásgátlót szedni még?

Figyelt kérdés
A mensi v mikor több hónapra kimarad v mikor 6 hónapra is,utána megjön.Párom belém szeretne élvezni de nem mer még mert nem akar gyereket és én sem..
2020. aug. 6. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem akarsz teherbe esni...Mondjuk Magyarorszagon nem szeretik adni 35 felett
2020. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Védekezni érdemes, ilyenkor szoktak jönni a meglepetes gyerekek. Ha nincs valamilyen rizikód trombózisra, akkor félni sem kell tőle túlzottan.
2020. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
46 vagyok, nekem nem írta fel az orvos, spirált ajánlott helyette. Azt nem kértem. Amúgy gumi is van a világon, nemcsak a tinédzserek használhatják!
2020. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
14%
Volt rá példa, hogy 68 vagy 78 évesen lett anyuka egy néni.
2020. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
4: ja, donorpetesejtből Indiában, ahol az orvosi etika mint olyan nem létezik.
2020. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
21%
5: Nem Indiában. Olvastam valami olyat, de most nem arra az esetre gondolok.
2020. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Hat van valami celeb, akivel pont ennyi idősen van tele most a sajtó, hogy terhes... 🤷🏼‍♀️
2020. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: 1-2 valóban volt természetes úton is (60 körül, és olyan országokban, ahol finoman szólva sem transzparensek ezek az ügyek, de vegyük úgy nem járták meg Ukrajnát vagy Indiát valami sufni IVF programmal), de az elsöprő többsége ezeknek a nőknek nyíltan valamilyen hormonkezelést kapott de inkább kifejezetten IVF ment donorpetesejttel, és szembe menve minden etikával.


Annyira ritka még IVF-fel is amúgy, hogy egy rövidke listán elférnek (ahol ott szerepel Fehér Anna is).

2020. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Elköttetés? Elmúltál 40,megcsinálják itthon is.
2020. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!