Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, hogy teherbe...

Nagyon félek, hogy teherbe esek, de még nem szeretnék? Tabi mellett mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és nagyon félek, hogy a tabletta szedés ellenére teherbe fogok esni. Sok ilyen sztorit hallottam. 3 hónapja szedem, eddig még nem volt baj.

Tudom, nem jó ezen kattogni, de valamiért az nyugtat meg, ha sem előváladék, sem ondó nem került belém. A párom viszont nem tud elmenni óvszerben. Ez nem nyafi, tényleg nem sikerül neki, mert próbáltuk. Sosem lesz így önfeledt a szexuális életem? Most azt csináljuk, hogy nem húz óvszert a párom, de nem megy el bennem. +tabit szedek. Ugye így nem eshetek teherbe? A tabit órára pontosan szedem.


2022. ápr. 19. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve még valamit kérdeznék. Este szedem be, lefekvés előtt. Ma reggel hasmenésem volt 2x. Kell kiegészítő védekezés?
2022. ápr. 19. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
3 éve szedek fogamzásgátlót. Hàrom éve élvez belém a párom. Nem lettem még terhes. Nekem nagyon sokszor megy a hasam. Pont ezért mindig este veszem be, hogy ha másnap reggel menne is a hasam, leteljen az az előírt 6 vagy 8 óra felszívódási idő.
2022. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
8 évig gond nélkül szedtem. Ha odafigyelsz, minden rendben lesz.
2022. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előírás szerint szeded, nullához közelít az esélye, nem kell gumival szórakozni. (Akkor már kár szedni is...) Hányással, hasmenéssel 4 órán belül kell foglalkozni, gondolom annál többet aludtál, nem kell mellévédekezni.
2022. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen szeded, 0.0001%az esélye, ne parázz rá ennyire.

Annyi a dolgod, hogy szeded rendesen.


Off de aki itt azt állítja hogy gyógyszer mellett lett terhes, meggyőződésem, hogy hanyag, nem létezik, hogy itt mindenki benne van abban az egy tízezrelékben...

2022. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem anno, de nem lettem terhes mellette, pedig 6 évig csak azzal védekeztünk.
2022. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez beteges már komolyan.

Kicsit engedd el ezt a dolgot mert soha nem fogod élvezni az egészet.

Ennyire ne pörögj rá, felesleges.

Kiegészítő védekezés nem kell mert 4 óra kell a gyógyszer felszívódásához.

2022. ápr. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!