Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen nehéz teherbe esni ?👇

Miért ilyen nehéz teherbe esni ?👇

Figyelt kérdés

Már 10 hónapja próbálkozunk minden rendben van az a baj a mensim is rendszertelen múlt hónapba is késett norcolut-ott szedtem attól meg is jött 2.án

.Remélem ebbe a hónapba sikerül/?/


2022. ápr. 20. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
10 hónap bőven belefér közbeavatkozás nélkül is. Hagyd még a műanyag hormonokat, csak élvezzétek egymást. 😊
2022. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha rendszertelen a menstruaciod,akkor azért nincs minden rendben, elobb ki kellene deríteni, azt mi okozza. Voltál már valamilyen vizsgálaton?

Nekem fogamzásgátló abbahagyasa után borult fel, az aviva torna pár hónap alatt rendbe tette és teherbe is estem, azota mindenkinek jo szívvel ajánlom, aki hasonló cipőben jár. De persze elobb akkor is az orvosi vizsgálat javasolt.

2022. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rendszertelen akkor meg is van válaszolva a kerdesed.
2022. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha eleve rendszertelen, akkor vizsgáltasd ki az okokat. Minimum egy hormon vérvétel, és kérj beutalót endokrinológiára.
2022. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy tűpontos ciklussal is még normális időnek mondható a 10 hónap.

Én elindulnék kideríteni ennek az összevisszaságnak az okát, mert gyanitom, az a bibi

2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát igazából sokat hoztam de most el kezdtem diétázni 4 kiló mínusz

Hátha ebbe a hónapba sikerül(t)

2022. ápr. 20. 13:37
 7/24 A kérdező kommentje:
Sokat híztam ezt akartam
2022. ápr. 20. 13:37
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nézed meg, hogy nincs-e hormon, inzulin vagy pajzsmirigy gond. Nőgyógyász és/vagy endokrinológus ki tudja ezeket írni tb alapon is és gyorsan megvan.


Amúgy meg ha általánosságban nézem sajnos, rosszul táplálkozunk, sok a negatív tényező a környezetünkben (stressz, hormonok, rossz kaják, stb). :( Nem csak veled vagy így, hanem sajnos másoknál.

De sikerülni fog neked is. Szerencsére azért ha segítséggel is de sikerül.

2022. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mértékű hízás, és fogyás sem tesz jót a ciklusnak.
2022. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hízás, rendszertelen ciklus, ez IR is lehet.
2022. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!