Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire nehéz teherbe esni...

Mennyire nehéz teherbe esni pm alulműködéssel és nagy testsúllyal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk már babát viszont pm alulműködésem van. Most váltok orvost, mert az elmúlt időben megint sokat híztam és nem is érzem jól magam. Kérem, aki már így ezen átment és sikerült teherbeesnie, ossza meg velem a tapasztalatát.


köszönöm :)


2020. júl. 19. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy súlyom nincs, de pm.alulműködésem van. (Hashimoto).

Jól be kell állítani a Letroxot, egy okos orvos által és onnantól mehet.. és természetesen havonta kontrollálni a tsh ertéket.

Nekem ahogy beállt és nem védekeztünk,kövi hónapban már terhes lettem,azóta végig jó volt a tsh és emelni sem nagyon kellett a Letroxot.

36 hkm

2020. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont fordítva: 100 kg felett vagyok, de eü. problémám nincsen. Az elsőre 6 évet vártunk, a kicsik első 1-2 hónapban megfogantak. Mindannyian természetesen.
2020. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Hashimotom van, 100kg vagyok, az első 4 hónap, a második két év alatt jött össze. De a Hashimoto csak a második előtt derült ki.
2020. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagyok mégis elsőre megfogant. A hormonok miatt van elsősorban, hogy nem jön össze. A túlsúly abban rossz, hogy a terhességet nehezebb elviselni, és nagyobb kockázata lesz a cukorbetegségbek, toxémiának a várandósság alatt. Ha nincs egyéb baj mellette, a kövérség nem befolyásolja a teherbeesést.
2020. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alul működésem van, első gyerekkel csak diétával és rendszeres sporttal sikerült teherbe esnem több, mint fél év után. Volt egy kis súly feleslegem, ezért is kellett az életmód váltás. Második gyerek 1-2 hónapon belül összejött pár próbálkozás után. De itt is volt nemi súly többlet, a szülés után nem igazán sikerül fogyni.
2020. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!