Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért döntöttél végül úgy...

Miért döntöttél végül úgy ,hogy jöhet a baba? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

Mikor meghoztad/ meghoztátok a végső döntést ,hogy rendben ,jöhet a gyerek, mi az ami miatt így döntöttetek ?

Azoktól kérdezem ezt ,akik azért sokat hezitáltak,hogy legyen ,ne legyen... Akár első gyerek,második ,harmadik.....sokadik 😀


Egyszerűen nem jutok saját magammal düllőre.

Bár az érzés egyre inkább jön , napról napra... De mindig jön egy hang a fejemben ami picit vissza húz.

2 gyermekem van.

Nem vagyok "öreg " a korom miatt nem lenne akadály.30 éves vagyok.

A férjem 36.

Anyagilag nagyon jól állunk.

A kapcsolatunk stabil lábakon áll

2 nagyon szép szülés és terhesség van mögöttem. Tehát nem trauma áll a háttérben.

Veletek is volt,hogy minden rendben van ,nincs úgy mond akadálya ,mégis mikor erősödik az érzés ,1 vagy inkább 2 lépést mégis hátra mentek ?


Én már mondtam is , tervezetten sztem nekem sosem lesz még egy gyerkőcöm 😅 Egyszerűen képtelen vagyok azt mondani a férjemnek ,hogy oké ,most mehet élesben is a dolog. 😟

De titkon meg.....

Első kettőnél én nem kínlódtam így ezekkel a fránya érzésekkel.

Oké az első gyermekemnèl talán ,mégiscsak első baba. De a másodiknál tudtuk mit szeretnénk ,azt hogy ,hogy mikor. Elsőre meg is fogant. Most már vagy fél ève csak totyogok egyhelyben..🙈


Van esetleg valaki aki hasonlóan volt ? És emiatt is a kérdés ,végül mi volt az í-re a pont ,hogy ebből elég ,jöhet a baba?


Már nagyon unom magam.. hogy lettem én ennyire ,ilyen fontos dologban döntés keptelen..Mire várok ?!


Köszönöm ha elolvastad. A tapasztalatokat ,véleményeket még inkább ,ha csak pár szó is az. ❤️

Vagy talán egy kis bátorítás kellene? Nagyon - nagyon kevés személy van a környezetemben akivel ezt megtudnám beszélni.



2022. ápr. 21. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami mégis vissza tart, amit csak te tudsz.

Én nem gondolkoztam akartam 20 éve szültem utoljára, mikor + lett a teszt na, akkor gondolkoztam, hogy tényleg ezt akartam😂😂 de már ott volt, már 3 éves és igen ezt akartam.

2022. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nalunk a meglevo tartozas volt leginkabb a visszatarto ok es az alberlet. Vegul rendeztunk egy nagyobbtartozast es felbirtuk venni a babavarot amibol rendeztuk a tobbit. Mivel tudtuk hogy szeretnenk babat es a hiteleket gatolnak ebbe igy felmertuk venni ezt a hitelt. 7. Honapja probalkozunk. Meg nem akar jonni. Bar 3 napja ejszaka is felebredek ra ugy fajnak a melleim. De negativ a teszt
2022. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen ugyanabban a cipőben járunk 😅 nekem van már egy lassan 9 éves kislányom, a jelenlegi párommal 2 hét múlva lesz az esküvőnk. Már jó pár hónapja megbeszéltük, hogy májustól elkezdünk próbálkozni. Most, hogy közeledik a május, egyik pillanatban már nagyon szeretném, a következő pillanatban meg elbizonytalanodom, pedig most minden szempontból jobb a helyzetem, mint az első gyerkőcnél 🤷

Abban bízom, hogy ez a bizonytalanság elmúlik, mikor már tényleg ott tartunk, hogy belevágunk a dologba.

(Én 31 éves vagyok, a vőlegényem 29)

2022. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Kettes nagyon szorítok ,hogy mielőbb összejöjjön a kisbaba.


Utolsó, mi az augusztusi hónapot szurtuk ki 😀 De ha belegondolok abba ,hogy már április vége felé járunk 😅 huh..


Pedig azt kell ,hogy mondjam ,most a legjobb az anyagi helyzetünk. A ház is készen van ( apró simítások vannak ) az első kettő gyerkőcnèl még bőven a felújítás ment , bővítés..stb.. Most "hátra " dőlve élvezhetnèm a terhességet. És mégis be vagyok picit tojva 😓😅


Én is bízom abban ,hogy a pánik elmúlik ,ahogyan elkezdjük... Egyébként várom is nagyon már az augusztust 😅

2022. ápr. 22. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetem nem akart összejönni. Marmint elég rendesen szivattak aminek az eredménye egy lelki összeomlás lett. Elhatároztam, hogy erre nincs szükségem... Igazából huncutságból voltunk együtt védekezés nélkül. Augusztusban kellett volna dönteni az egyetemről véglegesen. Akkor elhatároztam hogy jó még egy próbát megér, aztán jött a bébibumm. Szóval mindhatni sodródtam az árral. Hétfőn leszek 40 hetes♥️
2022. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös. Gratulálok ☺️ És könnyű szülést kívánok neked.
2022. ápr. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!