Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozitív teszt után megjött...

2 pozitív teszt után megjött ? a többi lent!

Figyelt kérdés

Nemvárt előtt kettő pozitív tesztem volt (különböző teszt) majd 5 nappal nemvárt után megjött viszont sötét színű inkább barnás. Ma van a második nap nem mondanám olyan erősségűnek mint a normál menzeszem.

Járt valaki így ? Lehet hogy baba van a dologban ? (Szinte biztos voltam benne hogy végre sikerült)

Előre köszönöm a válaszokat!

( új tesztet nem csináltam gondoltam várok hogy meddig lesz meg stb.)



2022. ápr. 24. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kémiai volt.

De én csinálnék egy tesztet újra, mert a barnázás jele lehet a méhen kívüli terhességnek is.

2022. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ezt hívják kémiai terhességnek, elkezdődött valami, de nem tudott megmaradni. Sokkal gyakoribb, mint gondolnád.

Nekem is első pár nap barnázással kezdődött és utána jött a rendes vérzés. Ha csak barnázás marad, akkor ahogy az első is írja csinálj másik tesztet és pozitív esetén lehet méhen kívüli vagy progeszteron hiány is.

Ha nagyon elhúzódna ez a barnázás/vérezgetés, akkor viszont mindenképp fordulj orvoshoz, mert ha nem tud kiürülni magától akkor sajnos nagyobb problémákat okozhat.

2022. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sajnos a kémiai terhesség volt ilyen. Erős 2 . csík volt a terhességi teszten, 5 nap késéssel mégis vérezni kezdtem. Újra teszteltem, de akkor már nagyon halvány volt. Az orvos azt mondta, hogy valószínűleg egy korai vetélésem volt. Drukkolok, hogy nálad ne ez legyen!
2022. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 24. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha itt kérdezted meg, akkor ne csodálkozz. Itt minden negativ teszt láttán ugrándoznak, hogy jajj gratulálok babás vagy.
2022. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kémiai vagy méhen kívüli. Nekem mindkettő volt már ugyanilyen tünetekkel.
2022. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!