Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpo negatív facelle teszt,m...

10 dpo negatív facelle teszt,már hihető?

Figyelt kérdés

10-es teszt, nagyon sokan dícsértétek. Nem bírtam ki. Hómező 🥺

Nagyon elkeseredtem.

3 hónapja kezelt IR-em van. Diéta,torna,gyógyszer.

Kezdem feladni 😪


2022. ápr. 24. 11:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
160 gramm diéta elosztva egy napra. Fontos egy nap 5x étkezés. Figyelni a lassú és gyors felszívódó szénhidrátra. Talán ez a legnehezebb. Egy héten legalább 3 nap kardió edzés. Lényeg menjen fel a pulzus 😃
2022. ápr. 24. 17:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem.Nem a te hibád hisz mindent elkövetsz a siker érdekében.

Én is ezt a kérdést már párszor feltettem magamnak.Dohányzást abbahagytam,altató szedést abbahagytam,sportolni kezdtem,odafigyelek az étkezésemre bár nekem nincs ir-em,vitaminokat szedek,elég folyadékot iszok blablabla és mégsem jön.Hidd el az ember ettől többet már nem tehet ha beleszakad is.Jönni fog mindenkinek mikor jönnie kell.

2022. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok. Ne hibáztasd magad, 3 hónapja tart csak a kezelés. De már bíztató, hogy peteérésed volt. Sokaknak minden ismert gond nèlkül beletelik 1-2 évbe. Arra gondolj, hogy kezelve nagyobb esélyetek lesz, mint eddig bármikor. Én is sokszor éreztem lehetetlen küldetésnek. Eljutottunk az inszemig, a második sikerült, nagy öröm, majd missed ab. Aztán 5 hónap múlva spontán estem teherbe. Eljön a ti időtök. Ha nem most, akkor se keseredj el. Minden jót nektek!
2022. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat. Igyekszek pozitív maradni. Nehéz, és mindenkinek kitartást kívánok aki ugyan ebben a cipőben van ❤️
2022. ápr. 24. 18:08
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk is nehezen jött össze a baba. Mi toltunk egy rakat vitamint, mindketten, mert elvileg az a hatásos. E, d, vas, c, magnézium. Erdekes mert pont akkor lett pozitív a teszt mindig, ha kollagént is ittam. A vitaminoknak nyilvan kell pár hét míg elkezd hatni, de hiszem, hogy nekünk azok segítettek. Illetve a concieveplus is, ha tudjátok próbáljátok ki, hatha beválik valamelyik. Szorítok!!
2022. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem ezeket a vitaminokat :)
2022. ápr. 26. 11:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!