Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-11 DPOn reggel érzékeny...

Ha 10-11 DPOn reggel érzékeny teszt negatív akkor már tuti nincs baba és engedjem el, ugye? Az ovulaciot teszttel néztem így tuti az ideje.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 07:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
75%ban igen
2022. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
En is igy vagyok/voltam, meg várok a következő teszttel...
2022. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már mutatta ilyenkor, de olvastam itt olyat is, akinek csak később lett pozitív.
2022. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Igaz, én X-epillel teszteltem, de az elmaradt menstruáció utáni 2. napon lett csak pozitív.
2022. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

14.napon tesztelj még egyet és ha akkor is negatív akkor ennyi volt.

Nekem mondjuk már ilyenkor ha halványan is de mutatta a 10-es teszt és menzesz elmaradás után már a 25-ös x-epil is dehát nem vagyunk egyformák.

2022. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy tényleg nem kukacoskodásból, de miért teszteltek 10-11 nappal az ovuláció után? Miért nem várjátok meg a biztos eredményt a menstruáció elmaradását követően? Annyi minden közbejöhet, nem marad meg a terhesség, álpozitív, vagy éppen álnegatív eredmény, stb. Szerintem sokkal stresszesebb, ha pl. 5-6 nappal a menstruáció előtt pozitív, mert nem tudod mi a kimenetele, vagy megjön-e a menstruációd vagy sem.

Tényleg nem vitatkozni szeretnék, csak nem értem a korántesztelőket. Egy biztos pozitív/negatív teszttel én nyugodtabb lennék, mint egy halvány, esetleges "kémiai" pozitívval :)

2022. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy kémiai lesz- e, nem az fogja eldönteni, hogy mikor tesztel valaki. Én a kémiai terhességnél 3 napos késésnél teszteltem pozitívat.
2022. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%
Lehet nyugodtan lepontozni, mert feltettem egy kérdést, ami igazából őszintén érdekelt és semmi bunkóság nem volt benne. 🤷
2022. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%

Vagy van, vagy nincs. Sajnos nem tudhatjuk. Jelenleg nincs kimutatható hcg hormon a testedben. Lehet, hogy pár nap múlva lesz, lehet, hogy nem.

Azért ez nem atomfizika.

2022. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy az a tuti ha elmaradt mensi után tesztel az ember de amikor vki már régóta szeretne babát és vesztett is el korábban akkor az a pár nap amit ki kéne várni nagyon gyötrelmes tud lenni :) ettől függetlenül azért én se csinálok minden hónapban tesztet, csak úgy éreztem az idei hónap más, produkáltam fura tüneteket, amit nem szoktam csak akkor volt meg, amikor terhes voltam.

És az ok amiért a kérdést kiirtam az az volt, hogy esetleg lássam kinek mi a véleménye, kinek hogy volt. Tiszta sor h azért nincs pozitív csík mert a HCG vagy abszolút nincs mert össze se jött vagy csak túl alacsony a szintje. Ismétlem a kérdés kiírásanak oka a puszta kíváncsiság. :)

2022. ápr. 20. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!