Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug 11-én jött meg és tartott...

Aug 11-én jött meg és tartott 4napig, szóval 15-én múlt el és szept 11-én lefeküdtem egy csávóval és az a gáz, h be voltam rúgva és nem emlékszem, h megtörtént-e a dolog vagy nem és a csávó sem emlékszik rá, csak emlékeznénk rá nem?

Figyelt kérdés
Azt tudom h valami biztos h volt de lefekvés tuti nem. És tegyük fel h mégis és elment bennem mert akkor lehetek terhes mert az tuti hogy (ha mégis lefeküdtünk akkor nemvolt olyan helyzet h védekezzünk és ő nem hiszem h észnél lett volna h idő elött kivegye meg nem is emlékszik) szal a kérdésem lehetek terhes?
2010. szept. 16. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de most józan vagy? Egy értelmes mondatot nem sikerült leírnod...

Szóval ha lefeküdtetek és nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes. Ha emlékszel rá, ha nem. Ha késik a mensid, csinálj tesztet!

2010. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na igen, bennem is felmerült az a kérdés, ami az első válaszolónak. Elhiszem, hogy izgulsz, meg minden, de azért ha már kiírsz egy kérdést, vedd már a fáradtságot, és értelmes magyar mondatban írd a problémád, mert ez így egy borzalom. Amúgy ha jól ki tudtam venni, 1 hónappal az utolsó mensi után történt a dolog, és ha normális a ciklusod, akkor már nem valószínű, a teherbeesés. Tesztelni még felesleges lenne, mert fogantatás után kb. 11 nappal mutathatja ki a legérzékenyebb teszt reggeli vizeletből. De szerintem egyszerüen csak késik. De a jövőben nem ártana, ha inkább tabit szednél ha ilyen életet élsz, hogy még csak lövésed sincs mi történhetett, mert ha ez 2 héttel korábban következik be, akkor igencsak gáz helyzetben lennél.
2010. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy??? És mennyit ittál ma? És miért ide írtál?
2010. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Koromat nem említeném,ha nem baj és tényleg izgultam, meg ideges is vagyok!!Köszönöm a 2. kommentelőnek a válaszát!sokat segített!A többi kettő meg inkább melőzzőn megvan nekem a magam baja..és mielőtt le írnátok (tudom ,hogy én tehetek róla)
2010. szept. 16. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem tuti nem vagy terhes...de hány napra szoktál menstruálni?? mert ez most a 32. napod már....ennyire rendszertelen?
2010. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác annyira piás volt, hogy nem emlékszik rá akkor szerintem fel se állt neki sokáig vagy nem sikerült elmennie..ilyen az alkohol, mindenképpen nőgyógyinál érdemes felíratni esemény utánit és így legközelebb nem kell magad agyon aggódni:)
2010. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát végülis mondhatjuk "rendszertelennek" is akár..mert általában mindig késik pár napot de most ideges is vagyok meg a vesemedencegyulladásom óta az!
2010. szept. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!