Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt ovuláció...

Menstruáció előtt ovuláció majd terhességi tünetek?! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, elnézést.

Április 8-án jött meg a menstruációm, 4 nap késéssel, pedig percre pontosan szokott megjönni, már 3 éve minden hónapban.

Előtte is és utána is sokszor próbálkoztunk a párommal. Elméletileg szombaton volt ovulációm, viszont ismerem már annyira a testem, hogy menstruáció előtt volt és ezt az ovulációs teszt is bizonyitja. Tehát 6.-án pozitív lett az ovu tesztem. Éreztem, hogy valami nem oke,túl sok folyasom volt, ami csak ovulációkor szokott.

Tegnap előtt este elkezdett fájni a hasam, egyre erősebb szúró fájdalmat éreztem és nagyon erős hányingerem lett.

Tegnap hajnalban 4-kor felebredtem, mert úgy éreztem hogy hányni fogok. Be is görcsölt a hasam. Hánytam, aztán nagy nehezen vissza aludtam, majd 5.30kor újra felebredtem hányinger és görcsölés miatt, ekkor már hasmenésem is volt. Ma szinte óra mű pontossággal ugyan ezek a tünetek jelentkeztek. Egész nap hányingerem van és szúró fájdalmat érzek a hasam aljában plusz puffadás.

Tesztet csak holnap délután tudok elmenni venni.

Május 7-en lenne a nem várt. Ha hamarabb volt ovulációm akkor a teszt már most kimutatna ha baba lenne vagy még nem?



2022. ápr. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hat ez inkabb nekem valami virusnak tunik, mint terhessegnek, foleg nem menstruacio elott 12-13 nappal.

Meg ha sikeres is lenne ez a honap, akkor sem lehetnek ilyen koran tuneteid, az fizikai keptelenseg.

Majd tesztelj, ha kesik.


Menstruacio elott ket nappal pedig nem lehet ovulacio. Valoszinuleg nem volt pozitiv az a teszt, nekem mindig ket csikos, de nyilvan akkor szamit pozinak, ha osszehasonlitom a tobbivel es a legerosebbet veszem annak.

2022. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hatodikán az biztos nem ovuláció volt, ha nyolcadikán megjött.

Bár korai még, de csinálj terhességi tesztet, lehet hogy a múltkori ciklusban csúszott el valami.

2022. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt mar ovulaciom menstruacio előtt 2 nappal. Pont ultrahangon voltam es az orvos mondta hogy most kene probalkozni. Viszont ha utanna megjon ( es nekem megjott) akkor ugye mar kevesebb az esely hogy nem urul ki a verzessel. A teszt mar kimutatna. Szoritok
2022. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egy hete ugyanebben a cipőben járok annyi különbséggel, hogy nekem előtte 3 napig volt vérzésem. A vérzés azonnal megszűnt mikor hányni kezdtem. Azóta kitart az egész napos hányinger és szédülés, 2 napja szurkál a hasam is. Párom nagyon gyanakvó, de tesztelni még nem merek. Írj majd ha teszteltél. Megy a drukk!
2022. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pozitív lett. Négyet is csináltam és Pozitív mint a négy 🥰
2022. ápr. 27. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Huhh hat akkor gyorsan menj el orvoshoz. Remeljuk a legjobbakat :)
2022. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező??
2022. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!