Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült ez a hónap melyik...

Ha sikerült ez a hónap melyik teszt mutatná ki hamarabb és mennyivel a nemvart előtt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 12:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos nem értek ehez valami pregnasense vagy mi :)
2022. ápr. 27. 13:08
 22/33 A kérdező kommentje:
De lehet hogy ez olyan teszt hogy száradás után látszik a második csik is
2022. ápr. 27. 13:08
 23/33 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nyugodtan higgy azoknak, akiknek menstruáció előtt 2 héttel már a baba rugdosott a pocakjában, utána olvasd el a napi horoszkópt, rendelj Regenort meg C-peptidet, nézz meg egy-két friss UFO meg Bifgoot észlelési videót és szidd kicsit még lefekvés előtt Sorost, aztán tesztelj egyet lefekvés előtt.


Vagy vegyél tudomást a biológia tudománya által megállapított tényekről, és tesztelj akkor, ha már késik.


Minden csak azon múlik, hogy ajándékba kaptad-e az általános sulis bizonyítványod, és hogy szoktad-e lájkolni a saját magad által megosztott dolgokat Facebookon...

2022. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
😀😂
2022. ápr. 27. 13:10
 25/33 anonim ***** válasza:
47%

"Nekem még van 6 napom annyi hogy iszonyú fáradt vagyok"

Na ez aztán tünet ám a javából! Igazából nem is értem, miért költenek mások tesztre. Aki fáradt, az terhes. Ennyi.

100%, hogy terhes vagy.

Én is csak akkor voltam életemben egyszer fáradt, amikor teherbe estem. A tavaszi fáradtság pedig szerintem csak egy mítosz, nem létezik, és minden IS terhességi tünet!!!44!!4!

2022. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom a korai tesztekre is azért van ráírva, hogy már az esedékes menzesz előtt kimutatják a HCG jelenlétét, hogy átverjék, megtévesszék a vásárlókat….Utána lehet olvasni, hogy mikortól kimutatható a vizeletből, és így ki is jön. Nem kell hozzá komoly matematikai tudás. A tüneteket meg nem mindenki egyformán produkálja. Valaki pl végig hányja az egész terhességet, valakinek meg még egy kis hányingere sincs. Lehet itt lepontozgatni azt, aki normálisan leírja a saját tapasztalatát, amivel nem bánt meg senkit. Olyat meg még sehol sem olvastam, hogy valaki 2 héttel előbb tesztelt, meg produkált tüneteket. Maximum olyat, hogy 4-5 nappal.
2022. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ja értem akkor még nekem lehet pozitív tesztem még
2022. ápr. 27. 14:59
 28/33 anonim ***** válasza:
45%

Vagy ha nem a 20 éves tudományt olvasod, akkor gondolkozol hogy a régi 25-50 es tesztek nem mutatják, de a mai 10 es igen is kitudja mutatni. 5-6 nap elkezd beágyazódni, és az érzékeny teszt 1-2 nap múlva már mutat valamit, majd mikor beágyazódik duplázódik és már egyértelmű.

De lehet akkor rossz a szemem és nem volt ott 2 csik, és a doki sem látott semmit.

2022. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%

28. "Vagy ha nem a 20 éves tudományt olvasod" Ííhhháááá!🤣🤣🤣🤣

Ja igen, a gravitációt is megcáfolták már, mert régi tudomány, totál elavult, a Pitagorasz-tételről meg ne is beszéljünk, mert mi az, hogy még mindig úgy van, mint az ókorban...🤣🤣🤣

Bakker, ezek után már azt is csodálom, hogy le tudtad helyesen írni a tudomány szót. Bár hogy a jelentését nem ismered, az egyértelműen látszik.

2022. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
26%

29 tényleg ettől most neked van igazad, de legyen.

De mivel te sosem teszteltél korán, mert minek. Honnan tudod, hogy mikor mutatja? Én 2 éve tesztelek és jé mind 3 terhességnél 5-6 nappal mensi előtt + lett a tesztem.

2022. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!