Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor érdemes először tesztelni?

Figyelt kérdés
Első kislányomnál úgy volt, hogy a fogamzásgátló után már egyáltalán nem jött meg a mensesem. Most tervezzük a kistesót. De ugye nem tudom, hogy én mikorra ne várjam, mikor volt/lesz ovum. Aki hasonló cipőben volt, mikor tesztelt?

2022. ápr. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Indulj ki abból, hogy 28 napos egy normál ciklus, mondjuk az utolsó "mensi" (megvonásos vérzés) első napjától ha szamolsz 30 napot és tesztelsz akkor már lehet pozitív ha terhes lettél egyből. Ha bem jön meg továbbra sem akkor pár naponta tesztelni.

Ezen amúgy mi okoz problémát számodra kiszámolni?

2022. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aktus után 14 nappal tesztelj.Nyilván nem egy aktus van egy hónapban de amit az 1-es írt az teljesen logikus.Tehát a megvonásos utáni 14.napon van elvileg +- 1-2 nap ovuláció(ha van egyáltalán) és erre rászámolsz 14 napot és akkor tesztelsz.

28 nap az alap ciklus vagy a leghosszabb ciklusodat vedd alapul de így hogy szedted a gyógyszert a 28-at kell alapul venni.

2022. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a következő kimaradt menstruaciom utani héten lett pozitív tesztem. Viszont az 5. héten sajnos el is ment. Az orvos szerint (1 évig szedtem gyógyszert) a gyógyszer miatt, mert a testem tette a dolgat, következő peteeres körülbelüli idopontjaban kezdtem el verezni. Úgyhogy én 1-2 hónapot varnek gyógyszer után... Így utolag... Most szintén várunk 1-2 hónapot. :(

Második gyerkocunk, de az elso fel év próbálkozás után jött össze gyógyszer után.

2022. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!