Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt a...

Pozitív terhességi teszt a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Elkövettem azt a hibát, hogy a holnapi menstruáció előtt ma ellőttem egy tesztet. Egyértelmű pozitív, sőt, nagyon erős ahhoz képest, hogy a 30.ciklusnapon csináltam, és csak a 31.napon lenne az esedékes havi vérzés.

Ez vajon mitől lehetséges? Kicsit megijesztett, maximum halvány csíkra számítottam..



2022. ápr. 28. 10:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na és mit mondott? :)
2022. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mostanában sokszor is hányok, terhesvitamin cseréjét javasolta, meg sok magne b6-ot. Igaz, 2.nap, de mintha valamivel jobb lenne :) kedden UH, reméljük minden oké 😁
2022. máj. 7. 08:36
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok ismét. Másfél hete voltam az első uh-n, akkor még csak petezsákot láttak, ma már embriót is.

Kettőt.

Mindkettőnek van szívhangja, és össze-vissza mocorogtak. A sokk miatt nem nagyon tudtam felfogni, de nagyon cukik.

Úgyhogy nálam így lett, hogy erős csík és ikerterhesség…

2022. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit kedves utolsó, ez nem semmi hír! 😀 első gyerek?

Nálam egy van úgy néz ki, 8+2 :)

2022. máj. 26. 16:30
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Első, igen.

Én ma vagyok 8+2, úgyhogy tényleg nagyon egyszerre. 😄

2022. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Na ez durva 😁 és hogy vagy ? 😊
2022. jún. 1. 17:46
 27/28 anonim ***** válasza:

Most már kicsit jobban, hétvégén nagyon rosszul voltam, egész napos hányinger, szédülés.

Mostanra (lekopogom), de elmúlt a hányinger.

Te hogy vagy?

2022. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Jaj, régen jártam erre. Nekem elmúltak a rosszullétek már hálisten :) viszont második gyerek, és iszonyatosan elkezdett nőni a hasam már most :D
2022. jún. 27. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!