Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt a...

Pozitív terhességi teszt a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Elkövettem azt a hibát, hogy a holnapi menstruáció előtt ma ellőttem egy tesztet. Egyértelmű pozitív, sőt, nagyon erős ahhoz képest, hogy a 30.ciklusnapon csináltam, és csak a 31.napon lenne az esedékes havi vérzés.

Ez vajon mitől lehetséges? Kicsit megijesztett, maximum halvány csíkra számítottam..



2022. ápr. 28. 10:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vérébent akartam írni ha em azt hogy szervezetében.
2022. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a tesztekben nem szokott lenni fals pozitív.

Ha csík van, akkor gyerek is van.

Viszont valószínűleg nem iker, az ilyenkor még amúgy is kb. egy gyereknek felel meg, később nőnek csak.

2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy nappal menstruáció előtt a tesztcsík erősebb volt, mint a kontroll. Egy baba van. Nem jelent semmit.
2022. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk, ugyanezt a kérdést akartam feltenni, de így nem fogom. 😄 Szerdán teszteltem predictor earlyvel, a 28. ciklusnapon, tehát csütörtökre lett volna csak esedékes a mensi. Előbb jelent meg a tesztcsík mint a kontrollcsík, egész nap sokkban voltam, mert az esélytelenek nyugalmával teszteltem. Másnap megismételtem, az is erős pozi, ma meg délután egy harmadikat, az is.

Tudom-tudom, felesleges ennyi teszt, de egyszerűen nem tudom elhinni.

Kérdező, boldog babavárást, nagyjából egyszerre fognak születni a gyerkőceink! ☺️

2022. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Majd írjátok meg, milyen lett, drukkolunk nektek!

Azt is írjátok meg, hogy iker lett-e, bár nem hiszem... de ki tudja?

2022. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Gratulálok 14-es! 😁

Velem egyelőre semmi, ellőttem egy x-epilt, az kevésbé érzékeny. Ott nem lett egyből annyira sötét a 2. csík, mint a kontroll. Ma reggel ránéztem, és már egyforma erősségű mindkettő vonal, de azzal nyugtatom magam, hogy ilyenkor az már nem számít. 😅 Még egyelőre nehezen fogjuk fel, hogy úgy nez ki sikerült 🙃

2022. ápr. 30. 06:32
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Legnagyobbik nővérem úgy született, hogy nem volt teszt, de anyumnak volt első mensije, és utána még egy halvány valami menstruációs időben. Elment és kiderült, már három hónapos terhes.

Szóval...

2022. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17-es, hát, van ilyen.
2022. máj. 1. 21:45
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok, mikor mész orvoshoz? Én jövőhét csütörtökön, akkor leszek 6+1 hetes. Remélem nem lesz korai és lesz már szívhang. Ez a várakozás kikészít, még így is hogy van több tünetem is, tehát remélhetőleg jól van a baba. Egy hét múlva kiderül.
2022. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én ma megyek, fixen korai még, de elég sokat görcsölök és kicsit aggasztó. Hátha mondanak valami okosat. :)
2022. máj. 5. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!