Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lehet ez a teszt?

Pozitív lehet ez a teszt?

Figyelt kérdés

Sok vetélésen, kémiai terhességen vagyunk túl. Autoimmun Pajzsmirigybeteg is vagyok sajnos.

Peteetes után vagyunk kb 12 nappal. Járunk kivizsgálásra, orvosokhoz stb.

Csináltam ma egy tesztet, mert iszonyúan faj a mellem és évek óta nem tapasztaltam ilyet.

10-es a teszt, a vizelet pedig nem reggeli. Köszönöm, ha megnézitek.

[link]

Ez rögtön a teszt elvégzése után volt, kb 1-2 perccel.

Ez most szaradas után.

[link]



2022. máj. 6. 13:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ettől jóval erősebbem mutatta ez a teszt. Nőgyógyász ismerősöm azt mondta rá, hogy negatív. Más teszteket is csináltam, azok is pozitívak voltak, de végül kémiai lett.
2022. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%

Én úgy látom, hogy nagyon-nagyon halványan pozitív, de ez még lehet bármi. Tesztelj újra. Nem feltétlen kell két napot várni. Ha elindult valami, akkor erősödnie kell mindenképpen a tesztcsíknak. A két napot csak azért szokták mondani, mert addigra kell a HCG-nek megdupláznia a számát, de ettől függetlenül az erősödésnek látszódnia kell, igaz nem annyira élesen (nőgyógyász mondta így nekem).


Drukkolok neked :)

2022. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Ez a teszt egy nagy kalap k@ki. 2 db volt ugye a csomagban.

Ez lett a ma reggeli. Ugyanannyi időt volt a vizeletben, ugyanúgy mint a tegnapi és így néz ki....

soha többet nem veszek ilyet és elengedtem ezt a hónapot. Köszönöm lányok a válaszokat :))))

[link]

2022. máj. 7. 08:14
 24/42 anonim ***** válasza:
62%

Ettől függetlenül Facelle tesztet ami megbízható vehetsz.

Mikor kéne nem megjönnie?Azt nem írtad milyen hosszúak a ciklusaid.

2022. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%

Peteéres után jár 13 nappal!

Mutatná ha teszt ha lenne hcg a szervezetébe!

2022. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az egyik csont negatív, a másik halvány pozitív volt, a facelle pedig szépen mutatta. Ha nem jön meg tesztelj, ezt a tesztet meg kerüld el.
2022. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Férjem ment el tesztert, dmben csak 25-ost talált, rossman messzebb van. Ebben két db van, valami otthoni terhességi teszt a neve. Most megcsináltam az egyiket, lesz ami lesz alapon. Ilyen lett 2-3 perc után.

Már elengedtem ezt a hónapot, csak kíváncsiságból.

Hat passz.

[link]

2022. máj. 7. 15:35
 28/42 anonim ***** válasza:
67%
Nem passz, hanem teljesen negatív.
2022. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
76%
Ez inkább negatív szerintem.
2022. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2022. máj. 7. 15:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!