Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csinált önvizsgálatot...

Aki csinált önvizsgálatot menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Stiasztok

Negatív kommenteket nem kérek!csak olyan válaszoljon aki érdemben hozzá tud szólni!!!


Ovu után 8-9. napon vagyok .

3 napja a "méhnyak" elérhető de a méhszáj felefelé fordul szinte elérhetetlen .

Teszt negatív.

Volt valakinek ilyen. Én általában csak a méhszájjal szoktam találkozni ami fent van lent van.



2022. máj. 11. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Választ meg kaptál, nincs ember a bolygón, aki tapintásra megmondja neked 8-9 nappal (5 meg pláne,mer 3 napja nézegeted) ovu után, hogy terhes vagy e. Még az ovud napja se biztos úgy vettem le. Tesztelj 3 nap múlva, ha nem jön meg,a teszt szempontjából lényegtelen, hogy neked 11.nap jön meg.
2022. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ovu napja fix!

Képzeld ovu előtt is nagy segítség a nézegetés!határozottan szuperül jelzi h termékeny időszakban vagyok!


Ne azt írtam h terhes vagyok!!!!!

És kértem h a sok okoskodó ne válaszoljon.


Köszönöm annak aki felfogta/megértette és a saját tapasztalatát leírta!

2022. máj. 11. 18:26
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha fix lenne az ovu napja, akkor nem azt írod, hogy 8-9 napja💁🏻‍♀️ És igen, biztos sokakkal volt ilyen, valószínűleg nem vagy speciális, megismételhetetlen méhszájkuriózum. Egészségügyi kétségekkel orvoshoz szokás menni, bár valszeg te is érzed, hogy kiröhögne
2022. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?!

Te is csak kötözködni vagy itt!

2022. máj. 11. 19:07
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Idehoz a nyavaja ilyeneket kérdezni aztán meg vagy lepődve, hogy nem simizik a buksidat
2022. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

De ha téged ez nem érdekel akkor miért vagy itt????!!!!

Lehet nálad van a baj😄😄😄😄 itt éled ki a fusztrációdat😆

Nem lennék a helyedbe😄

2022. máj. 11. 19:28
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem kérdezz termékenységtudat csoportokban, ott nem néznek hülyének annyira. :)

Méhszáj alapján tényleg nem lehet jósolni, de ha hónapok/évek óta figyeled magad, akkor azért feltűnik, ha ilyen szempontból valami egy picit eltér. Nyilván azt már csak utólag (+ terhességi teszttel a kezében) rakja össze az ember, hogy valószínű ezért.

2022. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia :) tegnap mar neki fogtam megirni a valaszt de vegul dolgom akadt. Mivel 8 honapja probalkozunk igy igen tobbszor is vizsgalgattam odalent hogy mi a helyzet. Es el kell mondanom szinte ki sem lehet kovetkeztetni belole.. napszaknak megfeleloen valtozik.. volt olyan is hogy mar menstrualtam is teljesen zart kemeny volt a mehszajam.. szoval erre nem lehet alapozni.
2022. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18# Igazából az ovu idejét lehet jól belőni vele nyákfigyeléssel és hőgörbével együtt. Én hónapokig figyelgettem így magam és tényleg lehet ismétlődő sémákat találni, ami alapján gyanús, ha valami máshogy kezd alakulni. Természetesen előre terhességet jelezni nem lehet vele, max utólag igazolni, hogy igen, akkor most ezért volt valószínű más.
2022. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!