Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha megjött a...

Lehetek terhes, ha megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
7 napot késett, kis barnazás volt addig. Amikor vettem volna tesztet, akkor megjött rendesen. A mensimnek hamarabb vége lett mint szokott, most pedig rá egy hétre, napok óta hanyingerem van. Lehet csak bújkál bennem valami, mem tudom. Mit gondoltok, vegyek tesztet?

2022. máj. 6. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teszt!
2022. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Hallani olyanokat, hogy valaki végig vérzett a terhesség alatt, én is ismerek olyat. Viszont állítólag olyankor nem olyan bő, és nem is darabos. Szóval ha rendesen megjött, és látszott, hogy levált a nyálkahártya, akkor nem vagy terhes. Ha enyhe, rózsaszínes volt csak, akkor talán, de ez nagyon ritka.

Én nem vennék tesztet.

2022. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!