Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért akkor esik teherbe...

Miért akkor esik teherbe valaki, amikor a legkevésbé akarja?

Figyelt kérdés
Fiatalon minden eszközzel küzdöttünk a terhesség ellen. Aggódtunk, féltünk tőle. Most hogy lehetne persze szánt szándékkal sem jön össze.
2022. máj. 12. 15:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Fiatalon az emberek egészségesebbek, így nagyobb az esély a terhességre.


A címszóban szereplő kérdés hülyeség. Az emberek akkor esnek teherbe, ha mindketten egészségesek és védekezés nélkül szexelnek. Az akaratnak, hittnek semmi köze hozzá!

2022. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert a természet így találta ki, és ez így van jól.
2022. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon igaz, hogy ha valakik minél jobban rágörcsölnek, egy bizonyos kor után pláne, annál nehezebben jön össze. Nekem már a "próbálkozunk" kifejezés is olyan negatívan hangzik.


Ha meg úgy állnak hozzá vagy oké nem védekezünk es lesz ami lesz es nincs eü gond, akkor többnyire összejön. Az okát nem tudom, de elképesztő hogy az agy mennyi mindent befolyásol.

Szóval csak lazán es persze kivizsgálni ha szükséges.

2022. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
11%
Mert bsztatok védekezni. Hova kell ezt ragozni?
2022. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
33%
Mármint: entellektüel módon kifejtve nem értem, miért passzív félnek vagytok előadva ebben? Hiszen ti vagytok a terhességben az aktív cselekvők.
2022. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk abszolút így volt. Első gyerekre 26 évesen kezdtünk gyúrni, egészséges életmód, vitaminok, végén már gyógyszer, így sikerült 3 év után.

Második mikor fogant 35 éves voltam, baromi stresszes munkám volt, csokit ettem gumicukorral ebédre kb, semmi mozgás, cigiztem is.

Erre egyszer nem vigyáztunk egy szülinapi buli után jó spiccesen és rögtön kopogtatott a tesó 😄

2022. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

30 évesen is pont olyan könnyen ment, mint 38 éves korom után kétszer is, egyik sem volt tervezett …

Igaz, én tisztán élek, sokat futok stb.

2022. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Mert a nők biológiája nem változik, csak azért, mert a világ és az élet igen. X számú petesejttel születsz, biológiailag 20-25 között vagy a termékenységed csúcsán. Utána szép lassan elöregszik mind a tested, mind a petesejtjeid, ezért nehezebb később teherbe esni. Ez az ára.
2022. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés..
2022. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%

Murphy törvénye hogy mikor nem fér bele akkor fogan meg.Mikor beleférne akkor nem vagyis pontosítok nagyon nehezen:D

Ezt én is megfigyeltem, ismerősökkel is így volt.

Ez valamiért így alakul sokszor de persze nem mindenkinek.

2022. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!