Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit a legkevésbé tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit a legkevésbé tudsz tolerálni a párodban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé vigyáz magára, mint kellene. Sokszor tele van lila foltokkal és pici sebekkel, hiába búcsúzok tőle minden reggel azzal, hogy vigyázzon magára... a sírba tesz. :D
2019. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt,ha nem elég f8gyelmes celem.Csak az ő dolga,napja,mesélni valója fontos.

El kezdem mondani a napomat és teljesen érdektelen felém,míg engem tényleg érdekel,higy vele mi van

2019. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Diavolino44 ***** válasza:

Különböző szexuális igények

Különböző megközelítés a pénzhez

+ Drama és érzelmi manipuláció (sajnos ez elég gyakori)

2019. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

Na most ezt nem csak benne hanem minden noben nem toleralom akivel együtt vagyok az hogy ő számomra kivételes helyen van még az sem változtatja meg!

1 nem tűröm a flortolgetést, meg csalás bármely formáját!

2 a tul szűk ruhákat amikben kint a fenek be vág a pinya és ha tul sok latszik a dekoltázsbol mellböl!

3 a hazugságot a titkolozást!


Felolem azt eszik annyit eszik iszik amennyi jol esik neki meg amennyi egészséges nem zavar ha felszed pár plusz kilót nem zavar ha többet költ a kelleténél (az o pénze :D de az sem zavar ha nekem kell költeni rá, ő is megteszi értem) ha több igénye van a szexre (de kétlem 😏) akkor erőt veszek magamon és használom a kezemet számat amig ujra meg nem szál az isteni mana!


De ami még zavarni tud az a különböző értek rend mondjunk a fenti három pont a lényeg ezenkívül mason nem problemázok

Max ha túlságosan figyelmetlen és emiatt sokszor megsérül na meg ha tul hajszolja magát

2019. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Megissza a saviubi levét. Egyenesen az üvegből, a kaporral meg a mustármagokkal együtt. A hideg kiráz ettől, és szerintem most már "csakazértis" csinálja. Jó látványosan, hogy bosszantson. De ezt mondjuk más emberben sem tudnám tolerálni, csak szerencsére mások ilyesmit előttem nem nagyon csinálnak.
2019. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
5* vedd ki a kezéből az üveget boritsd a fejére és mond meg neki legközelebb az üveget is lenyomom a torkodon köcsög ha nem fejezed be
2019. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A negativitását
2019. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
*6 - általában még van az üvegben uborka, amit sajnálnék így elpazarolni, mert azt meg azért szeretem. Pedig becsszó szívesen megtenném néha.
2019. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Üresen eszi a palacsintát...ez tényleg idegesít. :D Én gőzerővel sütöm, ő meg simán lezabálja a tányérról majd közli velem ebéd előtt, hogy jóllakott.

Egyébként a szétszórtsága ami még ki tud idegelni. Eddig is hebricske volt, de most azt se tudja hol a feje.

2019. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
tudsz palacsintát sütni? én többször próbáltam de ilyen rongydarabok lettek belőle mindíg, majdnem hülyét kaptam már a végén. nem írnád le hogy kell azt csinálni hogy egybe maradjon és kerek legyen meg egyenletes vastag mer mikor körbeforgatom ahogy a tv-be láttam a közepe vastag marad a szélén meg ilyen vékony csík vackok vannak amik egyböl megsülnek és kész. némelyik úgy néz ki mint egy gigantikus pók. ami nem fekete megeszem a többit meg kilököm a francba
2019. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!