Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért akkor esik teherbe...

Miért akkor esik teherbe valaki, amikor a legkevésbé akarja?

Figyelt kérdés
Fiatalon minden eszközzel küzdöttünk a terhesség ellen. Aggódtunk, féltünk tőle. Most hogy lehetne persze szánt szándékkal sem jön össze.
2022. máj. 12. 15:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%
Egyedi kivételek mindig vannak, de azért általánosságban mégis igaz, egyszerűen azért, mert a biológiai törvényszerűségek nem felülírhatók. A nők legreproduktívabb életkora 30 éves kor alatt van. Ebben az életkorban a teherbeesést nehéz kivédeni. 30 éves kor felett már nem az ideális életkorban van a nő a gyermekvállaláshoz, így ebben az életkorban meg a teherbeesés nehéz.
2022. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%

Másfél évig próbálkoztunk a párommal mikor úgy döntöttem hogy talán nem is szeretnék babát .

Úgy döntöttem inkább élvezem az életet magammal foglalkozom elérem a céljaimat nyaralni járok stb.

aztán majd ha összejön esetleg akkor összejön..

Következő mensi kor már meg sem jött.

Most hat hetes terhes vagyok egy kicsit pánikolok mert tényleg úgy döntöttem hogy most nem akarok babát.

Amikor elengeded amikor nem stresszelsz amikor nem gondolsz rá akkor válik valóra mint minden.

Minden így működik elképzeled vágysz rá majd lazítasz elengeded és akkor válik valóra. (Titok) Aki már hallott róla.

Sokszor hittem azt hogy tényleg elengedtem és nem foglalkozók vele pedig ez nem volt így csak hazudtam magamnak mert arra vágytam hogy terhes legyek.

És most hogy az vagyok meg pánikolok hogy úristen lesz egy babám. 😄

2022. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez a kijelentés. Van, aki akkor esik teherbe, amikor nem akarja, más meg csak akkor, amikor akarja. Én is akkor estem teherbe, amikor akartam, előtte meg amíg nem akartam védekeztem.
2022. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!