Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességem volt...

Méhen kívüli terhességem volt egy éve, amit nem műtöttek mert felszívódott. Egy hete derült ki Hsg-n, hogy emiatt elzáródott a bal petevezetékem. Mai napig is sokszor fáj ott bal oldalt. Ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt méhen kívüli, két hétig nézegettek naponta uh-n a koraterhes osztályon..várták, hogy fejlődik -e de nem, felszívodott ahogy mondták..de nekem nem záródott el szerencsére , figyelj, szerencsés ember vagy, hogy ennyivel megúsztad, arra gondolj, hogy van egy ép petevezetéked és teherbe tudsz esni, akár természetes úton is vagy orvosi segítséggel.
2010. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! köszi, hogy írtál.Te vagy a szerencsés, hisz a lehető legjobban jöttél ki ebből az egészből. Én csak a múlt héten, tudtam meg, hogy elzáródott a petevezetékem.Sajnos nekem inkább a bal oldali petefészkem működik, így nem sok az esély a spontán teherbeeséshez.Már volt 4 sikertelen inszeminációnk,jövő hónapban a lombikra készülünk.Már 35 éves vagyok :-((, 3 éve szeretnénk babát.

Még egyszer köszi, hogy írtál és kellemes hétvégét kívánok!!

2010. szept. 17. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,, én is 35 vagyok, vagyis már múltam:) nos azért a helyzet nálunk sem rózsás, nem akar jönni a tesó,férjemmel gondok lettek, most kezelik, lehet lombik lesz a vége. Amúgy nekem is a bal oldali petefészkem az aktív, azt figyeltem meg, hogy körülbelül négy -öt havonta van csak a jobb oldaliba a psejt..érzem minden alkalommal erősen görcsöl pé-kor..figyelj, léteznek csodák, és lehet lombik előtt bekopog a gólya ha mégsem akkor lombik sikerülni fog!! Nem is értem miért carakodnak előtte inszemmel .Szép hétvégét neked is, és majd írd meg légyszi ha van valami fejlemény.
2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!