Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-26 napos ciklus mellett X...

25-26 napos ciklus mellett X epil mikor mutathat, ha a 14. napon volt az LH csúcs?

Figyelt kérdés
nem akarom elpazarolni, és már költeni sem mindenféle 10-es tesztekre. Mikor mutathat leghamarabb az x-epil?
2022. máj. 16. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tutit akkor ha késik a menstruációd.


Nekem általában 25 naposak a ciklusaim, mégis 4 nap késes után teszteltem csak. Akkor már ugyanolyan erős volt a két csík.

2022. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már késik vagy a menzesz napján lehet halványan pozitív.
2022. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik!


Viszont ha 14. Nap volt az lh csúcs akkor vagy hosszebb lesz ez a ciklusod, vagy pont necces a luteális szakasz hossza nálad.

2022. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, ezert vagyok kicsit ideges, hogy most akkor ez nálam bajt jelent? vetélésem volt, azota ilyen rövidek a ciklusaim.
2022. máj. 16. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem ilyen rövidek lettek, akkor a peteérésem korábbra került.. 9-10. Nap


Kémiai után lett nekem is rövidebb ( egyébként 2 szülés után is kb 24 naposra állt be.. most tervezzük a 3. Babát.. kicsit aggaszt, mert 23-22 napos is előfordul.. de majd meglátjuk)



Még épp beleférhet a normálisba, szóval elsőre ne izgulj ezen szerintem, vagy ha van (jó!)dokid, akkor lehet vele erről beszélni.

2022. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy jó a dokim 😅 épp azon gondolkodtam, hogy keresek újat, mert már nagyon nem uptodate és elég nemtörődöm :/


Hát ma nem jött meg, ha az utolsó 3 hónapot nézem, ma-holnapra nem várom. De most éreztem, hogy hosszabb ciklus lesz az lh csucs miatt. Sajnos előző csucsokat nem tudok, most ovuteszteltem először. Majd kiderül :)

2022. máj. 16. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nemrég 24 napos ciklusnál középidőben volt az ovulációm és a nem várt napján halvány pozitív lett a teszt.

A kisfiamnál még 24-26 nap közötti ciklusaim voltak,ott a 26. napon teszteltem először pozitívat,de akkor nem próbáltam előbb.Szóval szerintem a nem várt napján vagy a következő napon már mutatnia kellene.

Nekem mindig rövid ciklusaim voltak,két babát szeretnénk és mindkettő hamar összejött (OK,a második még úton van,de hamar fogant),szóval szerintem nem gond,ha nem tankönyvi a ciklusod hossza,ha nincsenek benne nagy ingadozások.Nálam szerintem genetika,mert nővéremnek is ilyen rövidek,anyát még nem kérdeztem.

2022. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát még nem jött meg, pedig ma kellett volna, hasam sem fáj, de a teszt negatív 😔
2022. máj. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!