Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szurkalas/nyilalás,...

Petefészek szurkalas/nyilalás,alhasi görcs 9 napom van a nem vartig.?

Figyelt kérdés
Lehet sikerült ez a hónap? Vagy csak pms tünet és meg fog jönni?
2022. máj. 21. 12:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mert szerintem ez az oldal azért van hogy kérdezzünk a másik lehet valakinek van tapasztalata

De ha neked nem tetszik a kérdés műnek válaszolsz???!!!!!!

2022. máj. 21. 18:03
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen jellegű tapasztalata senkinek nem lesz, mert 5 napos terhesség nem létezik. De kérdezz nyugodtan, csak lesz, aki leírja az igazságot. Ettől függetlenül lehetsz terhes ebben a ciklusban, kiderül, ha nem jön meg.
2022. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű köszönöm
2022. máj. 21. 19:36
 14/20 anonim ***** válasza:

Sokan elfelejtik, hogy ők sem úgy születtek, hogy minden tudás, tapasztalat birtokában voltak és hogy néha a zsongás kicsit megszédíti az embert. Nem tudom miért kell beszólogatni minden ilyen kérdésnél.

A kérdésre válaszolva:nekem minden hónapban megvan ez a tünet, ovu után és mensi előtt nyilalgat az alhasam, pedig nem vagyok babaprojektben. Nyilván embere válogatja, de nekem az első "tünet" 13 nappal peteérés után volt, az pedig a kellemetlen mellfeszülés volt.

2022. máj. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves vagy utolsó 😀

Az a baj én már minden tünetet érzek de szerintem már én képzelem be

2022. máj. 22. 07:31
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy beképzeled. Én is pont azóta veszem ezt észre magamon, hogy szúrkál,amióta "aggódtam", hogy esetleg becsúszhatott egy megszakításos védekezés mellett. Addig nem tűnt fel,mert nem figyeltem, természetesnek tűnt, azóta minden hónapban észre veszem, hogy egyszer felfogtam, hogy ez is megtörténik. És én is ezen aggódtam akkor, hogy nem-e egy korai terhesség jele, pedig én már szültem és tudom, hogy mi a menete, de ilyenkor más állapotban van az ember, vagy mert szeretné ezt érezni, vagy mert nem :)
2022. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hat lehet igazad van 😀

Még az a fura 6.-ik napja a hőm is ugyan annyi nem esik le

2022. máj. 22. 12:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Hátha te leszel a ritka kivétel, különleges esetek mindenben előfordulnak, nem vagyunk egyformák. Drukkolok, hogy sikerüljön :) Legalább megcáfolod a károgó hozzászólókat :D
2022. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi 18as hátha
2022. máj. 22. 15:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Na mi újság kedves kérdező? :)
2022. máj. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!