Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkál a jobb petefèszkem....

Szurkál a jobb petefèszkem. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban február 14 nem vártam. Lett pozitív és negatív tesztem is. 17 èn meg jött rózsaszín barnás, másnap borzasztóan görcsölt, és folyt is. 3 nap pedig pár csepp barna. Ma vettem èszre, hogy fáj a fejem, a bimbóm èrzèkeny, szurkál a jobb petefèszkem, sűrűn járok pisilni, álmos vagyok, mindig èhes, derekam fáj, puffadt a hasam. Valaki volt hasonló helyzetben, és terhes volt? (Csütörtökön megyek az orvoshoz)

2022. febr. 28. 18:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

csináltál a vérzés óta tesztet?

nekem az alhasam szurkált terhességnél, nem a petefészkem.

2022. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem csináltam. Úgy vagyok vele, hogy ki várom a csütörtököt. Csinálnál a helyemben?
2022. febr. 28. 18:21
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön jobb lesz??
2022. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek az orvoshoz. Gondolom ott kiderül, hogy mi van. Addig is gondoltam meg nèzem hátha volt valaki már ilyen helyzetben.
2022. febr. 28. 18:27
 5/22 anonim ***** válasza:
Attol egy tesztet csinálhatnál
2022. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

igen, én csinálnék tesztet. azért csak tisztább, hogy mit mutat az... ha baba van, akkor nem feltétlenül várnám meg a csütörtököt, ha mellette vérzek, véreztem. persze, nincs rá garancia, hogy tud mit csinálni a doki, ha a vetélés beindult is mondjuk.

de az én dokim meg is kérdezné kapásból, hogy a vérzés utáni teszt mit mutatott. elvégre ha pozitív volt, akkor valami elindult, de nem lett belőle semmi.

2022. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Èrtem. Akkor holnap valószínűleg venni fogok. Írok hogy mi lett az eredmény. 😊 Drukkoljatok.
2022. febr. 28. 18:47
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem akár most is megcsinálhatod . Megy a drukk
2022. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ma már nem csinálom. Nincs itthon. 😁
2022. febr. 28. 18:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, egy teszt hasznos lehet.
2022. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!