Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti szedése esetén,...

A closti szedése esetén, milyen hamar lehet teherbe esni? Lehetséges, hogy már az első hónapban sikerül? Ill. Closti szedése mellett van-e értelme valamilyen terhes vitamint szedni? (Femibion, Gravida)?

Figyelt kérdés
Ma reggel kezdtem el a clostilbegitet szedni és az érdekelne, hogy ha szedek mellette valami terhes vitamint akkor az jó-e, lehet-e egyáltalán? Ill. tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy kinek mennyi idő után sikerült a baba, amkor clostit szedett?
2008. dec. 19. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3 kúrából két alkalommal teherbe estem. Nem csak clostit kaptam, hanem Fostimon injekciókat is (peteérést segíteni). Sajnos az első terhesség elhalt a 7. hétben, de a mostanit a napokra várom (szerdára voltam kiírva) és minden rendben zajlott/zajlik a terhesség alatt. Végig szedtem mellette Elevitet (a doki már akkortól ajánlotta, mikor megbeszéltük, szeretnénk babát). Ártani semmiképp nem árt, ha vitamint szedsz; csak erősödik a szervezeted.

Sok sikert!

2008. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úristen de örülök, hogy egy ilyen pozitív véleményt kaptam! Most vissza kaptam a hitet! Bár az nagyon rossz hír, hogy az első baba meghalt. Remélem ez nem törvényszerű! Nagyon sok boldogságot, könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 19. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 honap closti után teszteltem 2fajta tesztel ma pozitívat:) Napi 2x1 szedtem 5 napig.Nekünk így boldog karácsonyunk lesz:)

Neked is sok sikert és Boldog Ünnepeket kívánok:)

2008. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! Sok boldogságot és Boldog Karácsonyt kívánok!!!
2008. dec. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!