Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akik első babánál valamil...

Azok akik első babánál valamilyen okból nem vetették le a köldökzsinórvért, második babánál levetetnétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél 11 éve nem vettük le, mert nemigen volt még ilyen lehetőség,de ha let volan, akkor sem hizsem, hogy olcsón. A másodiknál sem 2 éve.

Még minig nagyon drága, másrészt ki garantálja, hogy tényleg őrzik x évig....


( [link]

2011. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi nem fogjuk, nem lesz rá pénz...

Ha lenne levetetnénk, de ha baj lenne a kezelés is megfizethetetlen, nem véletlenül látni néha hogy a szülőknek mit össze kell kuncsorogniuk egy külföldi őssejtkezelés miatt...

2011. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme szerintem, ez is csak üzlet.
2011. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én úgy gondoltam, majd a második gyereknél levetetem, de most sincs rá pénz sajnos
2011. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. A szülésfelkészítőn tartott róla előadást egy nő, de minket nem győzött meg. Állati drága.
2011. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen levetettük az elsőnél,és a másodiknál is le fogjuk. Részletre kifizetjük. Sosem mennék el ilyen lehetőség mellett,ami lehet hogy az életét menti majd meg.
2011. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

utolsónak:


Ha valaki leveteti, kifizeti a több százezer forintot, és ne adj isten szükség is lesz később őssejt beültetésre, akkor is sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy a saját minta helyett egy közösségi őssejt bankból tud majd megfelelő donorhoz jutni.

2011. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

én vagyok aki levetette.

Nincs ember a földön,aki meg tudna győzni az ellenkezőjéről,hogy ne vetessem le,pedig nem vagyunk milliomosok.Ez egy olyan dolog,amit valaki vagy pártol vagy nem. Nincs középút.Egyik tábor sem tudja meggyőzni a másikat,max vitázni lehet.

2011. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi gondolkodtunk hogy levetetjük (még csak 1 gyerekünk van),de sógornőm lebeszélt róla semmi perc alatt.Ő nap mint nap ezzel foglalkozik (nem csak gyerekekkel) és azt mondta,hogy minimális felhasználsi területe van,alig tudnak még vele vmit gyógyítani,stbstb,arról nem is beszélve,hogy ha tényleg szükség lesz rá,azzal sem kezelik ingyen a gyereket.
2011. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi szerettük volna, aztan orvos rokonaink lebeszeltek róla, mivel Magyarországon nincs megoldva a tárolás és a felhasználás igy inkább csak üzlet az egész és mire oda kerülne a sor hogy kell mar nem lesz felhasználható stb. Újabb lehuzas!
2011. ápr. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!