Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már 2 spontán vetélésem,...

Volt már 2 spontán vetélésem, megint az vagy baba se volt?Volt hasonló tünet valakinek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve. Egy endometriózis műtét után vagyok. Így a ciklusom most kicsit más még mint rendesen. A nyákom és az ovu szerint szombaton lesz két hete a pém. A ciklus.hu egy héttel későbbre dobta ki. Mind a két alkalmat megragadtuk. Azóta nagyon erős krémes folyásom van, a mellem nagyon fáj, aludni tudok rajta de ha fürdöm sziszegek ha hozzáérek, a melltartó is fájdalmat okoz de még mindig jobb mintha nem lenne rajtam. Fája méhem és a hüvelyembe szúrkál nagyon sokszor.

Tegnap csináltam medilab tesztet. Meresztettem a szemem, de látni véltem a csíkot. Ma reggel még mindig elnézést de tocsogok a kérmes nyálkában viszont mikor megnéztem egy hajszálvékony vérdarabka volt az ujjamon, mintha egy nyálkahártya darab lenne. Most mi lesz. Visszajött a bajom. Vagy mensi jön. A ciklus szerint annak még van egy hete.

Mit gondoltok? Nagyon félek.:(


2008. dec. 19. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!