Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tünet estetleg valakin...

Hasonló tünet estetleg valakinek? :SNagyon rossz, és nemtudom mitől.

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok,ma egész délután,még most is fáj a hasam alja jobb oldalon,de nem elviselhetetlenül fáj,hanem olyan nyomás szerűséget érzek,de folyamatosan,mintha be lenne szorulva a levegő..csak a jobb oldalon,és szinte teljesen oldalt,meg a bordáimnál is érzek ilyet,és a hasam alja jobb oldalt húzódik ha levegőt veszek..:(nagyon kellemetlen,és nemtudom mitől van ez.Mitől lehet?A gyerek csinál valamit?Már kicsit aggódom,mert nem múlik el,sehogyse jó..:SVolt valakinek hasonló,esetleg tudja mitől lehet ez?
2010. márc. 3. 17:29
 1/8 A kérdező kommentje:
menni is alig bírok...:(Mi van a jobb oldalon szélen?vese?létezik hogy már ilyenkor esetleg "ott pihenne"?Már nemtudok mire gondolni egyszerűen...
2010. márc. 3. 17:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el, holnap menj el dokihoz. De elvileg terhesség alatt minden "normális" ami nem jár nagy vérzéssel és erős görccsel.

A vese hátul fáj, szerintem csak tágul a méhizom.

2010. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szió!Igaz én nem terhesen éreztem ezt...de vakbélműtét lett a vége.Szerintem édrdemes lenne beszélned egy orvossal,mert ez veszélyes is lehet,ha tényleg a vakbeled rosszalkodik...!

Puszi

2010. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajj,a frászt hozzátok rám:S kicsivel jobb azóta,de még mindig nem az igazi...hát nagyon remélem hogy holnapra elmúlik,és csak rossz helyen van a baba azért van ez...:S köszönöm azért!
2010. márc. 3. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,nekem is volt ilyen! És még mennyi ilyen lesz!!!! :)))) Én a 31.hétben vagyok,és mostmár a baba is trükközik...simán beszorul a levegő egy -két bordánrúgás kíséretében :) Ahogy nő a méhed ,"rendezi" a belső szerveidet! Ezt nekem az orvos mondta(én először éjjel ébredtem erre az érzésre...gondolhatod) ,szóval ne izgulj miatta ,és azért ha az megnyugtat,kérdezd meg te is a dokidat! Ja és próbáld magad kihúzni,ha nagyon fáj is,úgy hamarabb elmúlik. (ez természetesen a borda körülre vonatkozik,a lentihez nem tudok mit fűzni)
2010. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)remélem tényleg semmi komoly,és csak a baba "szórakozik" bent:)de majd hétfőn megkérdem a dokim hogy mi lehet ez..
2010. márc. 3. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha a vakbeled lenne fel se tudnál egyenesedni úgy görcsölne és iszonyatosan hánynál! Szerintem is csak tágul a medencéd méhed, nekem is szokott fájni! 17h km.
2010. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Háűt, segíteni nem tudok, de 16 hetesen nálam is ugyanez volt, és 48 őráig tartott! A magnézium sem mulasztotta el, a pihenés sem, semmi. Én is csak összegörnyedve tudtam járni, és sikoltoztam, jajgattam.

Talán valamilyen rendeződő szerv nyomott egy másikat... Fogalmam sincs. 2 nap után megszűnt, azóta sem votl ilyen.

Ne ijedj meg, sok fura dolog van a terhesség alatt. :))

27 hetes kismama

2010. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!