Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség hanyadik hetében...

A terhesség hanyadik hetében kezd fájni a mell, émelygés stb.?

Figyelt kérdés
Most kellene megjönnie 24.-én de még semmi mellfájás görcsölés ilyesmi nincs. Babát szeretnénk nem védekezünk ha nem jön meg csinálok egy tesztet, körülbelül a mellemnek és egyéb fajta terhességi tünetnek mikor kellene jönnie? köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 21. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó.Nekem semmi tünetem nem volt,de később sem émelyegtem,a mellbimbóm kezdett el viszketni két hét múlva az elmaradt menszit követően.
2011. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. szept. 21. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Második babánkat várom, a 24. hétben járok.

Első babánál émelygés valamikor a 6. hét körül kezdődött, és kb félidőig tartott. Mellfájás, feszülés, stb nem volt, inkább csak a legvégén amikro már nagyon megnőtt (az egyébként nagyon kicsike) mellem.


Most a másodiknál émelygés már a nemvárt napján is volt, meg valahoyg több lett a savam a gyomromban vagy nem is tudom,fájdolgált a gyomrom, de nem tartott sokáig, szerintem a 10. hét körül már elmúlt. Cicifájás nem volt, most nemrég a 20. hét körül egy kicsit feszült, mert már megint nagyon nagy lett, de nem fájt.

2011. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt napján reggel fájt kicsit a mellem. Émelygés nem volt szinte soha, csak úgy spontán hánytam:-)
2011. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ohh :) hát jó babavárást nektek :) egyébként azt észre vettem hogy nagyon sok a savam pár napja ez lehet hogy amiatt van?
2011. szept. 21. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 5-6. hét körül volt mellfájdalom, és hányinger is. onnan vettem észre hogy terhes vagyok (előtte azt gondoltam hogy csak késik)
2011. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi tünetem azon kívül hogy nem jött meg.3 nappal később csináltam tesztet,az már pozitív volt.Az émelygés,hányás a 10.héttől a 16.hétig tartott.
2011. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!