Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség hányadik hetében...

A terhesség hányadik hetében kezdődik a mell megnövekedése?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
szia nekem mar 4dik hétben kezdet !! 15h.
2010. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is már a 4. héttől jelentkezett, de szerintem ez nagyon egyéni dolog :)
2010. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Azért kérdeztem, mert nekem megnőtt a mellem, (max. 0,5kg híztam) meg kicsit érzékenyebb is. Csütörtökön kell(ene) megjönnie. Szerintem még korai, hogy a terhesség miatt nőtt volna meg, nem? De ilyen még nem fordult nálam elő, hogy csak mellre híztam volna. Ezért furcsállom a dolgot.


Nagyon érdekelne a véleményetek! Előre is köszi a válaszokat...

2010. okt. 18. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A mell akkor kezd nőni, amikor egyébként is feszül, duzzad, mensi előtt. Csak értelemszerűen, ha a mensi nem jön meg, akkor marad ilyen duzzadt, ami aztán csak fokozódik tovább, illetve ha megjön, akkor elmúlik a feszülés.


Tehát ez nálad szerintem még nem jelezhet babát, mert az elmaradt mensiig még bármi lehet.

2010. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még soha nem duzzadt meg a mellem menzi előtt... Ezért furcsállom a dolgot. Most viszont már napok óta nagyobbak.
2010. okt. 18. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nekem ezidáig kicsit feszesebbek lettek a melleim menzesz előtt, de ez sem minden esetben volt így.

Most vagyok 7 hetes, és amikor nem jött meg, már tudtam, hogy most valami nagyon másképp van.

A mellem feszes lett, kőkemény, és eléggé érzékeny is, főleg amikor megnyomta valami.


Mikorra nem várod pontosan?

2010. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, most olvasom, hogy csütörtökön.

Addig még bármi megtörténhet.

De ha a saját példámat hozom fel, én olyan érzékeny vagyok az ilyen dolgokra, hogy már a beágyazódás után folyamatos hányingerem volt.

2010. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nikolett85 ***** válasza:
4-ik heten
2010. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok,még nem nőtt,pedig nagyon várnám már...
2010. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem jött meg, csináltam tesztet, és pozitív lett. :)

De azért jövő héten csinálok még 1 tesztet.

2010. okt. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!