Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhesség...

Lehetséges, hogy terhesség esetén nem érzékeny a mell?

Figyelt kérdés
Több tünet is arra utal, hogy terhes lehetek, pl szagérzékenység, szédülés, szurkálások, hányinger..hétvégén kellene megjönnie, akkor látom értelmét tesztelésnek. Viszont a mellem nem fáj, de mintha teltebb lenne..muszáj fájnia a mellnek terhesség esetén?
2010. nov. 15. 05:53
 1/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Semmiféle tünet nem kötelező. És szerintem bármit is érzel most, az nem babától van, annak még nagyon korai. Ne figyelgesd ennyire magad, mert a szervezeted becsaphat, ha nagyon szeretnéd, produkálni fog neked tüneteket, ha van baba, ha nincs.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2010. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű egyik tünet sem, ezért sem lehet, főleg ilyen korán, a tünetekből a terhességre gondolni.
2010. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hétvégén kellene megjönnie? Akkor egy hete volt ovud? :-S És már terhes tüneteid vannak? Fura...
2010. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem egy hete volt a folyásaim alapján..hanem okt 31-én..nem törvényszerű, hogy pont félidőben érik meg
2010. nov. 15. 10:13
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Bizony, nem törvényszerű, de a menses 14 nappal ovu után érkezik, ha nincs baba. Ha a mensesed rendszeres, és még csak a 7végére várod, akkor ez nem terhestünet. Bocsi, ha nem azt írtam, amit olvasni szerettél volna.

2010. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha folyás alapján ki lehetne deríteni pontosan az ovu napját, akkor senki nem venné az ovu teszteket.
2010. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha..mert ha ovu van akkor másmilyen a folyás, mint a többi napon..
2010. nov. 15. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén kellene megjönnie, akkor 3 hetes terhes lehetsz hivatalosan! Egy hete volt ovud, a beágyazódás talán még be sem fejeződött. De te már szédülsz, és hányingered van? :-S
2010. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, hogy az ovu környékén más jellegű a folyás:) De, hogy ennyiből megtudod pontosan, le a kalappal. Más tesztet vesz meg orvoshoz jár, hogy pontosan be tudja lőni. Amúgy meg nekem is más volt a folyásom, de én akkor is vettem tesztet, mert ovu csak 1 napon van, a folyás meg lehet becsapós. De nem vitatkozom, lehetséges, hogy te csak ennyiből tudod pontosan, bármi lehetséges.

Viszont ilyenkor a tünetek annyi mindentől lehetnek, hogy semmi értelme következtetni ilyen korán terhességre. Ilyen korán tök mindegy van-e mellfeszülés vagy nincs, attól lehetsz még terhes is meg nem is. Mindjárt itt a hétvége és tesztelhetsz végre vagy előbb is tudsz, ha nem sajnálod a pénzt egy ClearBluera pl.

2010. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!