Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy két érett...

Van olyan, hogy két érett tüsző is van?

Figyelt kérdés

Kicsit részletesebben:

6 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Elvileg az ovulációm (ovu teszttel bizonyítva) mindig időben volt, a menstruációm is tök pontos. Szoktam érezni minden hónapban az ovulációs fájdalmat, van hogy jobban, vagy hogy kevésbé.. Most is így volt, a ciklus 14. napján éreztem a tipikus fájdalmat.

VISZONT! Ma voltam orvosnál a ciklus 19. napján és látott az UH-n egy 20mm tüszőt, ami még nem repedt meg. Kicsit odébb látott kiszabadult folyadékot (sárga testet) de azt mondta, az lehet az előző ciklusomból van még.

Lehetséges, hogy a domináns tüsző még nagyobb volt, ezért nem a ma látott 20mm repedt meg?! Vagy egyszerűen ebben a hónapban nem reped meg?! Azt nem tudom elképzelni, hogy később fog, mert akkor tolódik az egész ciklus és nekem tényleg mindig pontosan jön meg a menstruációm..

Holnapután megyek újra, megnézzük hogy alakul a tüsző, amit ma látott.



2022. jún. 2. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Igy szuletnek a ketpeteju ikrek.
2022. jún. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes (tökéletes) választ melyik zseni pontozta le? XD
2022. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor lenne ikerterhesség ha mindkét tüszőből kiszabadulna egy petesejt, nem?! Nálam pont ez az, hogy az egyik nem repedt meg és azt nem tudom, hogy vajon egy másik megrepedhetett-e vagy van ez az egy, ami ott marad megrepedés nélkül?!🤔
2022. jún. 2. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind2 lehetőség megtortenhetett, ha az orvos nem tudta megmondani, mi sem fogjuk. Legyetek együtt 2 naponta, lehet még megreped az a 20mm-es és akkor később jön meg, vagy nem jön meg :)
2022. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 nap múlva újra elmentem orvoshoz, akkor már 28mm volt a tüsző..ez már tuti nem fog megrepedni. Így kizártnak tartom, hogy megrepedt volna előtte egy másik..Remélem ez nem rendszeres és csak ez a hónap sikerült így..
2022. jún. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!