Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tolódik ki a peteérés?...

Miért tolódik ki a peteérés? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
18-19.napon megy fel a hőm, 12-14 napon van nyákom és voltam is ultrahangon ott 20 mm-es tüszőt mértek. Nem tudom az okát mi okozhatja hogy ennyire későn reped meg? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Természetesen megyek orvoshoz is, de addig is kíváncsi vagyok volt e valakinek hasonló esete.

2022. jún. 7. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
mert hosszabb a ciklusod.
2022. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25 napos.
2022. jún. 7. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor az nem túl jó nincs ideje beágyazódni,ahoz ovu után min 10 nap kéne
2022. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Kíváncsi vagyok másnál is volt e már ilyen illetve mi lehet ennek az oka?
2022. jún. 7. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akkor van ovu feltétlenül, amikor megemelkedik a hő. Van akinek lassaban nő a progeszteront szintje és csak 3-4 nappal ovu után fogod ezt látni a hőgörbén.

Pontosabban LH teszt mutatja, a legbiztosabb az UH követés.

2022. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó jól leírta. Érdemes kipróbálni az ovulációs tesztet. Én így tudtam meg, hogy 14 nap a luteális szakasz nálam. Az ovuláció pedig a 12-15 nap között szokott lenni. És nálam pl nem emelkedett meg a testhő sem. Azt gondoltam, hogy biztosan nem repedt meg a tüsző. Nézettem progeszteron szintet, ami jó magas volt. Tehát volt ovulációm, de ez a testhő dolog nálam nem mérvadó.
2022. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!