Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ebben a...

Lehetséges, hogy ebben a hónapban kétszer volt/ lesz ovulációm?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz de leírom.

Május 21-én volt a ciklusom első napja.

Vettem Clearblue 10 db-os tesztet aminek a leírásában az szerepelt, hogy lehetőleg egy időben végezzük el ezert sok nő a reggeli ébredéssel köti össze. Ennek megfelelően minden reggel elkezdtem tesztelni, majd lassacskán kifogytam a tesztből így vettem Facelle tesztet 2. án. Facella tesztet egyből délutáni pisiből teszteltem, 2-án majdnem pozitívat majd 3-án már csak halványodott. Úgy gondoltam, lehet csak próbált megrepedni de nem sikerült ezért folytattam a tesztelést. Szombatra viszont pozitív lett, majd vasárnapra extra erős pozitív. Majd hétfőn megcsináltam az egy digitális tesztet ami még meg volt és még az is pozitív volt. Furcsáltam, hogy harmadik napja pozitív a tesztem. A másik ami még fura volt, hogy a mellbimbó fájdalom ovuláció után pár nappal szokott jelentkezni, viszont már vasárnap érzékeny volt hétfőn már fájt. Ha tegnapi pozitív LH tesztből lenne ovulációm nem szabadna még fájnia a cicimnek. Ennek elhatározásán volt itthon egy pepino terhességi teszt ami 10-es és megcsináltam, időn belül halványan kijött a második csík és utána pár perc múlva erösödőtt. Így is halvány de már nem kell forgatni, hogy szabad szemmel lehessen látni. De ha már 2.án halványodott a teszt akkor akár jelentheti azt, hogy 1-én volt pozitív. Akár lehetett volna 2-án az első ovulációm? de akkor is korai lenne a pozitív terhességi teszt ha még halványan akkor is.. termékeny nyákom már 1 hete van kb.


2022. jún. 7. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az LG teszt akkor is pozitív lesz ha terhes vagy.

Nekem egész hónapban negatív volt az LG tesztem, aztán a 30. napon elkezdett pozitív lenni. Terhes voltam :D

2022. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs nem LG hanem LH 😂
2022. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak nekem a hőm se megy felfele :/
2022. jún. 7. 11:56
 4/14 anonim ***** válasza:

De a terhességi teszt pozitív nem?

Termékeny nyak szerű dolog lehet a terhesség elején, legalábbis nekem is volt.

Ha van kedved küldd el a gorbed, szívesen megnézem, de ha a terhesteszted pozitív, akkor szinte 100% hogy létrejött terhesség es legalább úgy 8-9-10 napja volt az ovulaciod.

2022. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy facelle tesztem holnap lehet megcsinalom meg :) furcsallom a halvany terhessegi tesztet a pozitiv LH teszt mellett
2022. jún. 7. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:
De ezt mondom, hogy nem furcsa, ugyanis az LH és a HCG hasonló molekulák, és az LH teszt érzékeli a HCG-t is :)
2022. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen igen ezt olvastam :) Viszont ami felmerult bennem hogy a magas LH szint miatt nem lehet pozitiv terhessegi teszt? Ejszaka arra ebredtem hogy mensi szeruen fajdogal a hasam :/ pedig nagyon nem lenne meg itt az ideje
2022. jún. 7. 12:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, a terhesteszt viszont csak a HCGre specifikus.

A terhesség kezdeti időszakára jellemző lehet több PMS szerű tünet. De sajnos nem minden kezdődő terhesség marad meg :( ha nagyon eros, görcsös a fájdalom az erre is utalhat.

Nekem folyton olyan 'mindjart megjon' érzésem volt az elején.

2022. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tök pozitív volt az LH teszt, napokig, azért is csinaltam terhessegi tesztet, es pozitiv lett. Az LH teszt előbb mutatja, azért van ez a "jósteszt" vagy mi.
2022. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Leirom vegul hogy alakult a helyzet. Nem szeretem az olyan kerdeseket aminek nincs vegkifejlete. Vegul mondta a parom hogy vegyunk meg lh tesztet az a biztos. Igy vettunk es mar tegnapelotti negativ is lett. Csinaltam egy facelle terhessegi tesztet ott is ha nagyon forgattam mintha lattam volna valamit. Nem tudom. Negativnak vettem. Napokba meg csinalok egy tesztet csak azert mert ha veletlenul ketto ovulaciom lett volna akkor talan kiszurom valamennyire. :) a mellem meg mindig fajdogal :)
2022. jún. 9. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!