Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy áprilisban együtt voltunk májusban megjött, egész végig nem voltunk addig együtt majd lesz egy pozitív teszt júniusban? Vagy már inkább képzelődöm?

2022. jún. 8. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eleg furcsa
2022. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Feltenned a tesztet!?
2022. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt csináltam még 2 hete kb, azóta csináltam egyet de azt kidobtam, de negatív volt, valaki azt mondja ezen van csík.

2022. jún. 8. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Még hányszor???? Rohadt uncsi vagy!
2022. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves te!


Lehet válaszol egy másik csajszi, aki mondjuk még nem látta ezt a kiírást, valami nem tetszik ne válaszolj, köszi.

2022. jún. 8. 17:31
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Te szerencsétlen!28 ezren leírták ,hogy nem vagy terhes!de te akkor is állítod a negatív tesztről!ismered a színeket mert szerintem nem!!!fejezd be és keress egy pszichologust!
2022. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
28 ezren? Te így tudod?😂😂 megszámoltad vagy mi a fene?
2022. jún. 8. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Igazán értelmes ,okos nő vagy!😁minden kérdésnél tisztán látni ,hogy mennyit tanultál életed során!🤣🤣🤣

Szerintem ülj le és gondolkodj!nem biztos ,hogy ennyi észt tovább kéne örökíteni🤣🤣🤣

2022. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom kerdezo,de ez total negativ! En is lattam az elozo kerdese(i)d… Biztos szeretned mar meg minden a babat de hiaba teszed fel a kerdest egymas utan tobbszor mas “firmaban” a valasz ugyanaz! Barki nezi sajnos rajtad kivul mas nem lat bele masodik csikot…. Jobban jarsz hidd el ha leallsz errol mert csak rosszabb lesz!!! Nem vagy sajnos nem vagy terhes!Kivanom hogy minnel elobb kismama legyel! De most nem vagy!!
2022. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most teljesen őszintén, szerinted hány csík van ezen a teszten?

Ha szerinted egynél több, akkor keress rá a pozitív terhességi teszt szóösszetételre, az eredményeket meg hasonlítsd össze a sajátoddal


SEMMI de semmi nincs ezen a NEGATÍV teszten

2022. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!