Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kronikus csalànkiütèssel bele...

Kronikus csalànkiütèssel bele kezdhetnek a baba vàllalásban? Szeretnék babát..de félek mert elég erős csalankiutseim vannak. antihisztamin szedek. Amit terhesen nem szabad. Hasonló helyzetben jártatok így, meglèvö csalánkiütéseivel lett várandós????

Figyelt kérdés
Antihisztamin nélkül nem birom..Babát halogatni nem akarom már..kitudja meddig fog tartani ez a csalánkiutes...évek is lehet...

2022. jún. 9. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudjuk mi laikusok?!

Elmész először a háziorvosodhoz aztán nőgyógyászhoz és kikéred erről az ő véleményüket.

2022. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy pozitív példa, hogy én is ezzel szenvedtem, aztán, amikor terhes lettem elmúlt teljesen. Azóta egy kiütésem sem volt.
2022. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első valszolonak: Azért kerdeztem hogy esetleg volt e valaki ilyen helyzetben..gondoltam előtte megkérdezem..mielőtt kikérem az orvosok véleményét
2022. jún. 9. 16:14
 4/16 A kérdező kommentje:
2 es ! Te terhesseg előtt miota szenvedtel ebben a kiütésben?? És mennyire volt durva???
2022. jún. 9. 16:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt orvossal kellene megbeszélni, már csak azért is, mert én például szedhettem antihisztamint.
2022. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az első trimseszterben is szedted egyébként?? Nőgyógyászal fogok beszélni.. nagyon érdekes mert mindenhol azt hallottam hogy első trimseszterben tilos szedni antihisztamint :0 nem volt a babának baja?
2022. jún. 9. 16:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem szedtem, de engedték, hogy szedjem, csak akkor nem volt rá szükség.
2022. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én érintett voltam az ügyben. Több, mint 1 éven keresztül minden nap tele voltam csalánkiütéssel. Terveztük a babát, de a nőgyógyászom óva intett tőle, mivel terhesség alatt semelyik antihisztamint nem lehet szedni. Nincsenek rá kutatási adatok, mivel embereken nem tesztelték csak állatokon. Azt mondta a doki, hogy így nem lehet biztonságosan szedni, mert bármit okozhat a magzatnál.

Úgyhogy én addig jàrtam vizsgálatokra, amíg ki nem derült, hogy mi okozza a csalánkiütést. Ha nincs megszüntetve a gyökérok, soha az életben nem múlik el magától. Én csak biztatni tudlak, hogy ne add fel. Milyen vizsgálataid voltak eddig? Ha gondolod segítek...

2022. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem lehet antihisztamint szedni....Cetirizinről van egy csomó tapasztalat, nem okoz semi problémát a gyereknél.
2022. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vérvétel,Tüdő és fül -orr-gege rotgen., Hasi úh ,Nőgyógyászat, fogászat -panoráma röntgennel (ott találták gócot gyulladt korona amit kigyokerkezeltek koronan keresztül..gyökeret betömtek újra) ez volt 3 hónapja .. utána magánborgyogyasznal Ana-blot szűrés, immunológiai dolgok: 18 dolgot vizsgáltak mind negatív tehát nem vagyok autoimmun beteg.. szèklet parazita vizsgalat negatív.. most a magánborgyogyasz szerint még időbe telik míg végleg kimegy a gyulladás a gocos fogambol de már 3 hónapja megcsinálták..kètlem hogy a fogam lenne mèg..mèg az oltásra gyanakodtak amit tavaly kaptam november végén ..és rá 2 héttel lettem kiuteses.. ha nem szedem az antihisztamint akkor elkezd tenyerem talpam nagyon viszketni.. szúr èg dagad..majd mindenhol viszket ,6 hónapja van ez. :(
2022. jún. 9. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!