Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antihisztamin szedése alatt...

Antihisztamin szedése alatt lehet babaprojekttel próbálkozni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Allergia gyógyszerre gondolsz?
2021. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. nov. 14. 18:01
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, én is szedtem, viszont mikor teherbe estem abba kellett hagyjam, nagyon ritkán orvosi engedellyel fujok egyszer egyszer szteroidos sprayt de tényleg csak ha már 200at tusszogtem.
2021. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én csalánkiütés miatt szedem.

Olykor ajak/ nyelv/ szemhéj ödéma is van, de az tényleg ritka, az màr sürgősségi ellátást igényel.

2021. nov. 14. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Uh szegény... Probalkozzatok nyugodtan, amúgy simán lehet hogy van olyan gyógyszer amit csalánkiütésre tudsz szedni majd terhesseg alatt is!
2021. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 🙂
2021. nov. 14. 18:23
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Igazán nincsen mit 🙃
2021. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Terhesen nem lehet szedni. Én nem örülnék neki, ha úgy esnék teherbe, hogy egy olyan gyógyszert szedek, ami terhesen nem ajánlott. Hiába hagyod abba, amikor kiderül a terhesség, az már késő.

Ki kellene deríteni, hogy mire vagy allergiás. Nekem a tej- és tojásfehérje okozott ugyanilyen tüneteket. Az allergiateszt nem mutatta ki, csak az intolerancia teszt. Miután abbahagytam a fogyasztásukat elmúltak a tüneteim. Persze bármi más is lehet. Étel, növény, tisztítószer, állat, stb.

2021. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy késő, én is élek és köszönöm se nekem se a kisfiamnak nincs semmi baja
2021. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt lettem allergiás a véralvadásgátlóra. Voltam bőrgyógyásznál vele, de mondta, hogy antihisztamint nem adhat, csak kenőcsöt írt fel. Igaz azok nem nagyon működtek.

Mikor már nyaktól térdig kiütéses voltam, akkor a gyógyszertárban ajánlották a kiütésekre az uriage nevű márka egyik krémjét, amit babáknak is szoktak vinni, azért mertem használni.

2021. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!