Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés igt és adenomiózis...

Teherbeesés igt és adenomiózis mellett?

Figyelt kérdés

Volt valaki akinek sikerült igt és adenomiózis mellett teherbeesni? Szeretnénk kisbabát a férjemmel, de a vizsgálatok során kiderült, hogy nálam ezek a betegségek jelen vannak.

IGT diétával, mozgással és gyógyszerrel kezelve van.


2022. jún. 12. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Igt-vel kapcsolatban van csak tapasztalatom, nekünk sikerült, igaz inszemből lett, de sok egyéb más gondom is van emellett.

11 hetes vagyok már 😁

Viszont a diétára nagyon figyelj oda, főleg ha már úton lesz a kis pocaklakó

2022. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok babához 😊

Azt esetleg megkérdezhetem, hogy miután kiderült az igt-d és szerettetek volna babát, mennyi időt kellett várni a próbálkozással? Nekem idén derült ki, most kell majd újabb terhelésre mennem...

2022. jún. 13. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly júniusban derült ki, júliusban írtak fel 850 mg merckformint, és mivel sovány vagyok és nem tudok hízni kaptam decembertől napi 2x 2 egység inzulint is ( hìztam is jó pár kg-t) és idén áprilisban volt az inszemünk, de nem mondták nekünk, hogy nem próbálkozhatunk, viszont nekem olyan mértékű trombózis hajlamom van, hogy ameddig nem kaptam vérhigìtót,addig nem lett terhesség.

Nem kellett másik terhelésre menni, most meg az inzulin miatt a terhesség alatt sincs cukorterhelésem, csak napi 3x főétkezes előtt és utána egy órával kell mérni itthon ujjból cukorszintet.

2022. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem az endokrinologusom azt javasolta, hogy amíg nem rendeződik az igt addig várjunk, mert nagyobb a vetélés kockázata. Ezért is megyek újból terhelésre, hogy segített e a diéta, illetve elegendő e a 2x500mg Ademit.
2022. jún. 13. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor kitartás, legalább van motiváció, főleg ha más gond nincs ami akadályozza 😊
2022. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy alakult azóta a sorsod? :)

2022. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia


Jelenleg 27 hetes kismama vagyok. Első próbálkozásra össze jött a baba :)

2022. dec. 19. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj,de jó!! Gratulálok! :)
2022. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2022. dec. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!