Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után mindjárt...

Menstruáció után mindjárt megjön erzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal kapcsolatban lenne a kérdés, tapasztalt-e valaki olyat, hogy menstruáció után görcsölget a hasa, ugy érzi mindjárt megjön? Pontosabban: furcsa meleg érzés, szurkálás a bal oldalon, enyhe görcsök.

Menstruáció előtt együtt voltam a párommal védekezés nélkül, majd menstruáció után is ugyanígy. A vérzés első napja nagyon rossz volt, nem véreztem többet mint szoktam de rettenetes hányinger és hányás gyötört és erősen görcsöltem. Amióta menstruálok még nem volt ilyen (13 éve). A verzés 5 napig tartott mint szokott, 1 napig teljesen abbamaradt majd utána még 2 napig pecsételtem. Valakinek volt hasonló elménye?


Előre is köszi a válaszokat!


2022. jún. 14. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem volt, mert nem elemezgetem magam ennyire, pontosabban ha volt is nem kerestem az okát.

Mit szeretnél hallani? Ha védekezés nélkül szexelsz lehetsz terhes, de az nem okoz ilyen korán tünetet.

2022. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!