Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy már az...

Létezik olyan, hogy már az első héten tünetei vannak a terhességnek?

Figyelt kérdés
Peteereskor voltunk együtt a párommal múlthét elején. Hétfőtől nagyon ingerült vagyok, olyan fáradtságot érzek, mint még soha. 20 órát aludtam egyhuzamban. Voltak enyhe menstruációs gorcseim. Enyhén szédülök de folyamatosan. Nem vagyok raporogve a témára, nem figyelgetem magam, nem is gondolnám, hogy ilyen korán érezhető lenne bármi is, de soha nem éreztem még így magam. Az étvágyam is nagyon furcsa, állandóan ehetnékem van, de mégse esik annyira jól semmi. Ilyet se éreztem még. Ha olyan betegségem van egyszerűen nincs étvágyam. De ezt az érzést nem tudom mihez hasonlítani. Nem gondolom, hogy beteg lennék, egyáltalán nem olyan.
2022. jún. 15. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég valószínű, hogy ez pszichés. Hiába gondolod, hogy nem vagy rápörögve.
2022. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ilyen tüneteket akkor okoz a terhesség, ha kimutatható hcg van a szervezetben, azaz már pozitív a teszt is.

terhesség legfeljebb akkor lehet, ha előző ciklusból jött össze a baba, vagy esetleg ha 1 héttel előbb volt peteérésed, nem a múlt héten

2022. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, ha az ember nagyon szeretne mindent beképzel.. amíg nem szerettem volna gyereket semmi nem volt, ahogy eldöntöttük hirtelen folyamatosan mindenfélrme "tünetet" produkáltam.. mikor sikerült semmivel se volt másabb a dolog, sőt volt olyan pont mikor azt mondtam, hogy na tuti most se jött össze mert mások ilyenkor már ezt meg ezt érzik nálam meg épp semmi.
2022. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet, hogy tudat alatt tényleg pörgök rajta.
2022. jún. 15. 08:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tudat alatt pörögsz, vagy ez az első próbálkozós hónap a fogamzásgátló abbahagyása után, ami ugyebár elnyomja a pms tüneteket.

Én 12 év szedés után hagytam abba, éreztem is utána mindent amit csak lehetett :)

2022. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Én a legelejétől éreztem a tüneteket, nekem nagyon durva szelesség volt, medencémnél feszítő érzés, és betegnek éreztem magam, még egy neocitrant is bevettem, mert azt hittem lebetegedtem, sőt a beágyazódást is éreztem. Tudom hülyén hangzik de így volt. Csináltam egy terhes tesztet, negatív lett, aztán még egyet ami szintén negatív, majd pár perc múlva megnéztem és láttam egy halvány csíkot. A párom hülyének nézett, hogy reménykedem a pozitív kimenetelben, majd másnap reggel egy jobb teszttel erős pozitiv. Azóta a 20. hétben vagyok, szerintem aki figyeli amúgyis a testét az érzi a különbséget:)
2022. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Peteérés után 5 nappal kezdődött nálam a petefészek fájdalom, nyilalgatas, és rá 2 napra előjött a derékfájdalom, hidegrázás, hőhullámok, nagyon erős fáradtság érzet, ez tartott vagy egy hétig. Ezek sohasem voltak nálam sikertelen ciklusnál. Teljesen azt hittem valami influenza kezd leteperni. 10. Dpon lett halvány pozitív a teszten, 8. Dpon még negatív volt.
2022. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Olvass utána a megtermékenyülés és beágyazódás folyamatának. Minden világos lesz.
2022. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok. Nem első próbálkozás volt, soha korábban hasonlót nem éreztem így meggyőződésem, hogy én megéreztem:)
2022. jún. 22. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! És tudod mit, elhiszem neked, hogy megérezted mert a lényeg most úgyis az, hogy boldog légy és növekedjetek ügyesen. :)
2022. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!