Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy valaki terhes,...

Létezik, hogy valaki terhes, de nem mutatja ki a terhességet több fajta teszt az első 1-2 hónapban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A tesztek a HCG nevű hormont mutatják, ami a terhes nőkben termelődik. Mindben. Olyan lehet, hogy valakinek hamarabb kimutatja, valakinek később, mert lassabban emelkedik a HCG szint. De hogy 2 hónapig ne mutassa ki egy teszt se olyan nincs.
2010. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a harmadik hónapban sem volt pozitív tesztem és mensiztem is, igaz csak három napig csökkent de bő vér volt, nem pecsételés. Gyanakodtam, kb 20 db tesztet csináltam a három hónap alatt, némelyiken száradás után volt halvány szürkés vékony második csík, besokaltam és elmentem a dokihoz, aki közölte velem , hogy kb 13 hetes vagyok.Mondtam neki, negatívak voltak a tesztek, kinevetett, és adott egyet, hogy csináljam meg ott, az is negatív lett, akkor meg én röhögtem, mint utóbb kiderült a vérvételek során, hogy van egy antitest ami néhány nőnél megtalálható és az közömbösíti az eredményt, a hcg jelen van de vizeletből nem mutatható ki. Vérből igen.
2010. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit az utolso irt, biztos, hogy a nagyon-nagyon ritka esetek koze tartozik. De, ha erre gyanakodsz, menj el vervetelre, meg aznap megvan az eredmeny.
2010. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Létezik!!!! Nekem anno 8hetes terhességet nem mutatott ki! Az uh-án már tény volt,hogy baba :) azóta eltelt lassan 12év :) 2.terhességemet azonnal kimutatta menzi elmaradása után 3nappal. 3.terhességem amire nem is számítottam :) menzi elmaradás után csináltam ötödik napon és azt is kimutatta.Holnap megyek orvoshoz :) elvileg 6hetes vagyok... üdv
2010. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.igen letezik ilyen.az egyik ismerosomnek kimaradt a menzije. A harmadik honapban besokallt elment dokihoz aki kozolte vele hogy harom honapos terhes.kozben tobb tesztet is csinalt mind negativ lett.azota mar elmult ket eves a fia.
2010. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!