Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet már 3 napja...

Miért lehet már 3 napja pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam nőgyógyászati vizsgálaton. Az ultrahangon 24 mm-es domináns tüszőt látott az orvos a bal petefészekben. Aznap pozitív lett az ovulációs teszt. Este intenzív alhasi fájdalmam volt, ami még reggel is érezhető volt, ezért megint csináltam egy ovulációs tesztet, ami még mindig pozitív volt. Ma reggel pedig ismét. Clearblue digitális tesztről van szó, tehát nem tudom elnézni a csíkok erősségét. Lehet, hogy nem tud megrepedni a tüsző, és ciszta lett belőle? Járt már így valaki? Múlt hónapban 2 napig volt pozitív a teszt, egyébként 1 napig szokott. Év elején volt egy terhességem, ami spontán, korai vetéléssel végződött. Köszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat!

2022. jún. 15. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia nálam volt ,hogy 3 napig is pozi volt. Facelle. Elkaptad a felszalló és leszálló ágat is.

Lehet délután már negatív lesz.

2022. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem PCOS miatt volt össze-vissza pozitív. Nem tudott megrepedni a tüsző. De nálad egyáltalán nem biztos, hogy ez a helyzet. Nekem akkor volt, hogy negatív lett, majd pár nap különbséggel megint pozitív volt. Így én ezt a módszert nem is tudtam alkalmazni.
2022. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van egy olyan érzésem, hogy ez a tüsző nem reped meg. Szerintem elég nagy volt már hétfőn is, a ciklus 14. napján. Általában 28 napos a ciklusom. 2-es, PCOS esetén a ciklus folyamán mindig magasabb az LH? Nekem a 3, és 21. napi labor alkalmával normál értéken szokott lenni, és mindig az FSH a magasabb, az LH-nál.
2022. jún. 15. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Általában igen. El szokott tolódna az FSH/LH arány. Az jó jel, hogy neked rendben van. Nekem a ciklusom sem volt rendben. Hosszú, ovu nélküli ciklusaim voltak. Másfél év alatt lettem terhes, de tenni kellett érte. Volt közben egy missed abom is. Szerintem nálad egyszerűbb a helyzet. A legjobbakat kívánom!
2022. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem az FSH magas sajnos. Ciklusaim nagyjából rendben vannak, de a vetélés után néhány hónapig rövidebbek, 26-27 naposak voltak. Az utolsó már 28 napos volt. Neked is a legjobbakat kívánom!
2022. jún. 15. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek is pozitív lett az ovulacios teszt…kipróbáltam nála mert nekem is már 3-4 napja pozitív volt…

És a férjemnek is 😂

Úgy látszik a pozitív dobozt vettem le a polcról

2022. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekes 6-os. Kifogtál egy selejtet😀
2022. jún. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!