Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Száradási csík vagy van remény?

Figyelt kérdés

X-epil, 25ös, ciklus 27. napja, reggeli vizeletből.

Tudom, 25ös, de tegnap csak zárás előtt tudtam venni és nem is volt más, nem olvastam el az érzékenységét.😏

Tudom, hogy alig látszik ott valami, de valami mégis van ott.

Tudom, minek tesztelek idő előtt. Meg ismételjem majd meg később... Kérem azokat, akik ezt válaszolnák, inkább menjenek tovább.

A kalkulátor szerint 7én lehetett ovu, 28-31 naposak a ciklusaim.

[link]


2022. jún. 18. 09:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Minden rendben veletek kérdező? 😊
2022. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm!❤

Akkor az pozitív lett, de 8 hetesen sajnos nem fejlődött tovább és missed ab lett.😢

Remélem, neked minden úgy alakul, ahogy tervezted.

2022. nov. 3. 07:17
 43/46 anonim ***** válasza:

Oh,akkor ebbe most jol belenyúltam,ne haragudj nem tudhattam 😔😑

És azóta sikerült esetleg újra?

Annyi ilyet olvasok,ez olyan szörnyű lehet😔 neked sem volt semmi jele hogy nincs jol a baba?

2022. nov. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
51%

Nem baba, hanem embrió :)

Általában nincs jele. Egyszer olvastam, hogy a 6-8.hét is vízválasztó. Nagyon sok elhalt terhesség ebben az időszakban nem fejlődik sajnos tovább.

Sajnálom kérdező, kitartás, ne adjátok fel ❤️

2022. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Hat ez nem megnyugtato. 6+2 nel járok,ma megyek először uhra. Mostmár még inkabb félek 😑
2022. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Ne félj! Nem törvényszerű! Már van 3 egészséges gyerekem, eltelt az idő... Azóta pihentetem a témát. Semmi jele nem volt egyébként. Csak az uh-n nem találta...😔
2022. nov. 4. 07:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!