Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 évesen hibáztam, gumi...

17 évesen hibáztam, gumi nélkül volt kapcsolatom egy lánnyal. Mikor használható a terhességi teszt? Hány nappal az aktus után mutathat valamit???

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítséget!!!
2022. jún. 21. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha egèsz friss, akkor esemeny utani tablettàèrt azonnal menjetek orvoshoz. Minèl kesőbb veszi be annàl kisebb az esèly, hogy hat. Max. aktustol szamìtott 72 òràig lehet hatàsos.

Ha màr napokkal ezelőtt, akkor a legerzekenyebb tezztek a menstruàciò esedekes idôpontja előtt pàr nappal mar mutathatjàk.

2022. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnos már 2 hete történt a dolog, de csak most jöttünk rá, hogy mekkora hiba volt. Én nem élveztem el, ő éppen menstruált és vérzett közben, de nagyon félünk, sajnos hibáztunk...

Köszönöm a segítséget!

2022. jún. 21. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
ha nem élveztél el, akkor azért nem túl valószínű
2022. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha két hete történt, akkor már tesztelhettek, kimutatja. De nem nagy a valószínűsége menzesz alatt teherbe esni. De védekezzetek, mert ez nem játék.
2022. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm nektek a segítséget!!!! Ebből egy életre tanultunk, sajnos nem voltam tisztában még én sem a dolgokkal...

Holnap veszek tesztet.

Nagyon köszönöm!!!!!

2022. jún. 21. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Holnap biztos lesz az eredmény. De tényleg nem valószínű. Mostantól használjátok mindig óvszert. Akkor ez az idegeskedés elkerülhető.
2022. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem a,

lány vesz tesztet?

2022. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem mentél el, és a lánynak pont megvolt, gyakorlatilag 0,05 % az esélye, hogy terhes lett.

Én viszont úgy tudom, hogy az elmaradt mensi után 1 héttel mutatja ki a legérzékenyebb teszt is. Tehát ha nem jön meg, akkor utána érdemes tesztelni. De szerintem nem lesz baj.

2022. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Gumi nélkül megd.sz valakit aki menstruál. Gratulálok.

Esély mindig van, de mivel meg volt neki így kevesebb.

2022. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kivárni, hogy a következő esedékes menstruáció elmarad-e. Ha pontosan megjön, akkor nincs mitől izgulni. Ha nem jön meg, várjatok 1 hetet, utána teszteljetek. Reggeli első vizeletből érdemes elvégezni a tesztet, mert ilyenkor a legkoncentráltabb a vizelet.

Menstruáció alatt sem tanácsos óvszer nélkül szeretkezni. Egyrészről ilyenkor picit nyitva van a méhszáj, ezért nagyobb a vertőzésveszély. Másrészről ilyenkor sem zárható ki teljesen a teherbeesés.

2022. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!