Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak dicsekedni szeretnék...

Csak dicsekedni szeretnék végre énis! Ugye ez ++++?

Figyelt kérdés

Csak röviden annyit irnék hogy kábé április óta próbálkozunk és sokat köszönhetek nektek és ennek az oldalnak hogy biztatgatatok akkor amikor padlón voltam hogy nem vagyok terhes,de mától úgy tünik megváltozik az életem,kivánom nektek is hogy legalább ilyen boldogak lehessetek mint én most!Köszi mindenkinek mindent!Üdv:Nana

[link]

[link]


2010. szept. 20. 07:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van a pici lelkem,már 5mm-re megnőtt... :))))

2010. szept. 25. 08:57
 22/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én most vagyok 8 hetes, és végigbőgtem a kérdésedet és az összes hozzászólást! :)
2010. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Gyönyörű 5 mm-es picurkád van. Mostmár tessék elhinni hogy ott növekszik a pocakodban egy óriási CSODA! :-)

Gratulálok és boldog babavárást kívánok! :-D

2010. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást kívánok. Örülök, hogy megosztottad velünk a jó hírt is.
2010. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Istenem!Ráz a hideg!!!!!

Gratulálok!Mi sem védekezünk április óta,de még semmi!Neked viszont szívből kívánok minden jót!Könnyű,problémamentes terhességet,örömteli babavárást,könnyű szülést ...és minden jót!!

2010. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hőgörbéd van? Megmutatnád?
2010. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez bizony egy oriasi pozitiv!!Szivbol gratulalok!!!!Imadok poztiv teszteket nezni, s nagyon remelem, hogy a kov. honapban sokunknak lesz majd ilyen tesztunk!!

Boldog babavarast es sok egeszseget!!

A.E.

2010. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
87%

Tiszta szívből GRATULÁLOK Neked!!!!

Boldog babavárást kívánok és jó egészséget!

Annak aki meg azt írta,hogy "te voltál padlón mert április óta próbálkoztatok mi meg meg már egy éve vagy négy éve" annak csak annyit mondanék,hogy mint válaszolt is rá a kérdező nem "csak" azért volt padlón mert nem sikerült a baba hanem azért is mert történtek sajnos más dolgok is az életében!Szerintem nem kell kivetíteni a másikra azt a bánatot,hogy nektek,nekünk nem sikerül,hiába kezdted úgy a válaszodat,hogy gratulálsz!Hisz nem Ő tehet róla,hogy nálatok,nálunk nem kopogtat a gólya.Mint láthatjátok úgy írtam,hogy nálunk is.Én is írhatnám,"hogy Te voltál padlón?Én túl vagyok egy vetélésen ami 4 éve volt és azóta nem akar jönni a baba!"Nem mondom,minek,nem Ő tehet róla!Én önfeledten örülök annak,hogy neki sikerült és minden jót kívánok!

Úgy éreztem,hogy ezt le kell írnom,lehet nincs igazam de én így gondolom!

Még egyszer Nagyon GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Bizzatok sajátmagatokban,sikerülnie kell,megértem azt a csunya válaszolót én is mérgelődtem meg depiztem h miért csak nekem nem sikerül?de azért nem voltam irigye sose senki örömének se bánatának,és mégegyszer mondom h nem vezettem görbét cs véletlenül sikerült szerintem meg sokat imádkoztam...Kül.apukámat 2hónapja temettük és a nenámat is 6hónapja aki 26 éves volt ezért is voltam kibukva,meg volt egy kis hormonzavar is meg egy kis munkahelyi gondok is...fel a fejjel menni fog!
2010. szept. 26. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!