Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak dicsekedni szeretnék...

Csak dicsekedni szeretnék végre énis! Ugye ez ++++?

Figyelt kérdés

Csak röviden annyit irnék hogy kábé április óta próbálkozunk és sokat köszönhetek nektek és ennek az oldalnak hogy biztatgatatok akkor amikor padlón voltam hogy nem vagyok terhes,de mától úgy tünik megváltozik az életem,kivánom nektek is hogy legalább ilyen boldogak lehessetek mint én most!Köszi mindenkinek mindent!Üdv:Nana

[link]

[link]


2010. szept. 20. 07:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok Neked Tiszta Szívemből! Boldog babavárást és sok egészséget kívánok nektek! Szerencsés vagy, hogy ilyen hamar összejött a baba. Sokaknak éveket kell várniuk, mire sikerül. Szerencsére én még nem tartok ott, és reménykedem, hogy most már hamarosan nekünk is sikerül a párommal. Mi tavaly november óta nem védekezünk...és még nem jött össze.
2010. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok de soha ne bizd el Magad:))
2010. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kedves Nana, tiszta szívből gratulálok neked, örülj önfeledten a hírnek !!!! :)))
2010. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok!

De te voltál padlón?Április óta még nem olyan sok idő telt el.Mi már több mint egy éve próbálkozunk...de sajnos nem jön a gólya....

2010. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szivbol Gratulalok!!! :))

Szep terhesseget,konnyu szulest, egezseges babat es nagyon boldog babazast kivanok neked!!! :)

14 honapos fiucska anyukaja

2010. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókivánságokat,hát nem csak azért voltam padlón mert nem jött össze szinte rögtön hanem hogy elveszitettem a szeretteimet és már minden összejött,de mindegy lényeg az hogy sikerült,de kül.nem hőmérőztem,nem vezettem görbét csak magamat figyeltem,ma megyek a nőgyógyászhoz kiváncsi vagyok hogy mit fog mondani... :)
2010. szept. 21. 06:52
 17/29 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy mit mondott a doki! :)
2010. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi volt a dokinál?
2010. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ma megyek ultrahangra,szoritsatok...!!!!!!
2010. szept. 23. 12:28
 20/29 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Remélem egyszer én is megtapasztalom ezt az érzést :)
2010. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!