Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nappal menstruáció előtt...

Két nappal menstruáció előtt lehet már érezni,ha van baba?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Érezni nem, de lepisilt (érzékeny) terhességi tesztekkel már nagy eséllyel lehet tudni, hogy van-e.
2022. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Onnantól lehet, ha már hcg termelődik. De akkor már a teszt is pozi.


Alapvetően lehet, mivel a beágyazódás befejeződése 7-14 nap.

Ha valakinek mondjuk 9 nap alatt lezajlik akkor már nem várt előtt érezheti. De van akinek pont nem várt napjára fejeződik be, az pont nem fog semmit érezni korábban.



Nekem pl ikrekkel fel sem tűnt, hogy terhes vagyok, 6 napja késett mikor eszembe jutott, hogy mintha már meg kellett volna jönnie. Évek után ez volt az első olyan ciklus mikor csak egyszer voltunk együtt és elkönyveltem, hogy nem lehetek terhes így meg us feledkeztem róla.


A második terhességemet meg 4 nappal nem várt előtt éreztem, iszonyatosan megszédültem ebéd után, ilyen soha előtte nem volt még életem során és valahogy másképp kezdett fájni a hasam na meg onnantól émelyegtem non stop. Akkor délután a teszt is pozi lett, de még a 25-ös teszten is látszódott halványan. Az ovum tuti, lh tesztet hayználtam, hőmérőztem uh-n jártam stb.


Szóval lehet is érezni, ha már termelődik a hcg. Azért átlagossan egyébként kevesebben vannak azok akiknek nem a mensi elmaradása az első tünete. Csak itt gyakorin látszik úgy.

2022. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem random!

Én csak reméltem hogy terhes vagyok de mivel pont abban a hónapba kb max 2-3alkalommal voltunk együtt azokelöttiben pedig végig próbálkoztunk sikertelenül 5nap késés utan nem éreztem semmit de már teszteltem remélve hátha csoda törtent!

es igen 3 év próbálkozás után terhes lettem . Azóta sincsenek tulságosan tüneteim 18hetes vagyok. mindössze egyszer hánytam! annyi hogy sokat kell pisilnem.

Akkor éreztem először hogy terhes vagyok mikor pozi lett a teszt és örömömben már kb remegtem. De kb ennyi .

2022. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nincs itthon teszt,így nem tudok tesztelni.Kivárom amíg megjön.Sok esélyt nem látok a terhességre,de hátha...

Utolsó!Gratulálok! :))

2022. jún. 24. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit és utána se.
2022. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napos késésnél volt valami fura érzésem, mintha enyhén másnapos lennék :D de a valódi tünetek 6 hetesen kezdődtek
2022. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam,amit az utolsó írt.Nem feltétlen tünetekre,hanem,hogy valamit tuti érezni lehet nem?Hogy valami más?Vagy ilyet sem?
2022. jún. 24. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De, lehet. Én is éreztem mindháromnál, hogy valami más, biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni.

Nekem olyan érzés volt eddig mindig, mintha be lennék picit csiccsentve. Alapjáraton eléggé szorongós vagyok, meg kicsit türelmetlen is. De amikor terhes lettem, mindig az tűnt fel, hogy sokat mosolygok, ki vagyok simulva, nem érdekelt semmi, mármint nem idegesített fel semmi, nyugodt voltam. Mintha pár centivel a föld felett járnék.

Sajnos az utolsó kettőt elvetéltem 8 hetesen. Most kezdtünk ebben a ciklusban próbálkozni megint, hétfőn kell megjönnie, és szerintem meg is fog, most nem érzem úgy, hogy sikerült.

2022. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az első terhességet megéreztem, a megszokottól eltérő pms tüneteim voltak: nem jött ki a herpeszem, valahogy más volt a hangulatom, plusz olyan érzésem volt, mintha "betömtek" volna. Meg esténként rosszul lettem. De nem gyanakodtam, csak 3 nap késésnél. Ekkor viszont már + volt a teszt.


Második terhességnél hamar gyanakodtam, bár még kicsit össze vissza volt a ciklusom. A teszt előtt onnan voltam biztos a dologban, hogy én is elszunyókáltam a lányokkal délután 🙈... (meg persze ekkor már kb 5 napja "késett")

2022. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én éreztem hogy sikerült, valahogy teljesen más is voltam.

Aztán tényleg sikerült, 2 pozitív tesztem van.🙏🏼 Utána azt éreztem ikrek és így is volt csak sajnos az egyik elment.

Azóta már a 29. hétben vagyok.

2022. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!